quote:
quote:
quote:
Euh, ga maar met je PC langs een PC boer en laat deze het doen. Types als jij moeten geen zooi gaan deleten. Voor je 't weet is je Windows directory weg.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:02 schreef Faar het volgende:
maar met bestanden verwijderen wordt t D station niet minder, wel het C station
Ja, vandaar, ga bij een computerboer langs.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:05 schreef Faar het volgende:
er staan back ups in en de melding komt dat ik btr niks van station D moet verwijderen omdat hij waars. latr geen herstelsysteem kan doen
Tja. Ze zijn gewoon retegebruiksvriendelijk.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:06 schreef 08gnoT. het volgende:
In élk topic is het wachten op zo'n reactie
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:08 schreef Faar het volgende:
whatever joh, je hebt alleen maar dat soort mensen die zichzelf best nog wel eens stoer vinden op de dag en dat op een forum willen laten blijken..
Ongesteld meid?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:08 schreef Faar het volgende:
whatever joh, je hebt alleen maar dat soort mensen die zichzelf best nog wel eens stoer vinden op de dag en dat op een forum willen laten blijken..
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:11 schreef Faar het volgende:
tis dat je je aangesproken voelt zeg.. jeetje wat erg
Meer een "M'n gordijn staat in de fik, als ik de kraan aanzet gebeurt er niks, wat nu?"quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:17 schreef 08gnoT. het volgende:
"M'n gordijn staat in de fik, waar kan ik nieuwe stof kopen? "
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |