Ik vind het echt vreselijk irritant dat elke tv-serie tegenwoordig een stel excuusflikkers erin moet hebben zodat ik telkens een stuk moet skippen. Wees origineel en ga niet mee met die smerige modetrendquote:Op zondag 17 oktober 2010 16:23 schreef JAM het volgende:
Laatst heb ik iemand een beetje op de stang gejaagd omdat ik graag wilde dat hij in een korte film van mijn hand een homoseksuele prostituee die alleen seks heeft met gehandicapten zou spelen. Hij weigerde dat en om hem te overtuigen heb ik toen gezegd: 'Het is discriminerend, het is afschuwelijk overdreven en totaal smakeloos. Die rol is je op het lijf geschreven.' Hij zei dat het hem speet dat hij zo'n indruk om mensen maakte en dat'ie eigenlijk een hele lieve jongen was. Wat kan een mens ouwehoeren he.
Ja, hartelijk dank voor de steun! (ik kwam een halve km later een vriend van zodiakk tegen met wie ik nog gestudeerd heb, dus ik heb hem maar hartelijk gegroet)quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:04 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Zowel Baboon als Zodiakk liepen er nog heel kwiek bij. Met Baboon ging het "uitstekend!" en met Zodiakk "prima!".
Er is een groot verschil tussen een excuusflikker zoals die smerige modetrend dat voorstelt en een homoseksuele prostituee die het uitsluitend met gehandicapten doet, beeer. Ik hoop dat je dat met me eens bent.quote:Op zondag 17 oktober 2010 16:55 schreef beeer het volgende:
[..]
Ik vind het echt vreselijk irritant dat elke tv-serie tegenwoordig een stel excuusflikkers erin moet hebben zodat ik telkens een stuk moet skippen. Wees origineel en ga niet mee met die smerige modetrend
Goeie tijd! Ik heb 1.56.45 gelopen. Langzamer dan mijn streeftijd van 1.55.00, maar ik ben toch dik tevreden: er zat gewoon niet meer in. Vooral de laatste twee kilometers had ik het behoorlijk zwaar, dat was het echt doorbijten. Verder viel me op dat het erg druk was, dat de verzorgingsposten gevaarlijke loopzones zijn, dat sommige mensen echt in het verkeerde startvak beginnen en dat het een magistraal mooie dag was. Ik heb daar 18 kilometer van kunnen genieten. Toen moest ik een tunnelbak in en uit lopen en had ik fysiek ineens wat jasjes uitgedaan en zag ik het ballonnetje van 1.55 steeds verder uit het zicht verdwijnen...quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:26 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, hartelijk dank voor de steun! (ik kwam een halve km later een vriend van zodiakk tegen met wie ik nog gestudeerd heb, dus ik heb hem maar hartelijk gegroet)
Mijn keus om een beschaafd tempo te lopen ipv me uit te sloven en halverwege kapot te gaan pakte heel goed uit, volgens mij heb ik de 2e helft iets sneller gelopen dan de eerste. Had nog wel over, maar kon mezelf ook niet motiveren om echt te gaan printen (lees: het voelde heel fijn om een keer zónder pijn te lopen). Alleen in het stadion heb ik nog een sprintje getrokken. Eindtijd: 1.48.16, en daar ben ik gezien de kwiekheid waarmee ik het gelopen heb niet ontevreden mee.
Tof dat je er stond!quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:04 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Zowel Baboon als Zodiakk liepen er nog heel kwiek bij. Met Baboon ging het "uitstekend!" en met Zodiakk "prima!".
Ik stond tegen de zon in te kijken en had onze LPT-helden dan ook pas in de gaten toen ze me al bijna gepasseerd waren. Sterker nog, Zodiakk had mij eerder gezien dan ik hem.quote:
Ik zou denken dat je gerust wat van je tijd af kunt trekken omdat het af en toe echt filelopen moet zijn geweest. Of heb je daar geen last van?quote:Op zondag 17 oktober 2010 18:52 schreef zodiakk het volgende:
Goeie tijd! Ik heb 1.56.45 gelopen. Langzamer dan mijn streeftijd van 1.55.00, maar ik ben toch dik tevreden: er zat gewoon niet meer in.
Het was niet zo erg als filelopen, maar vooral bij versmallingen zat je soms wel een beetje vast achter langzamere lopers.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:25 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
[..]
Ik zou denken dat je gerust wat van je tijd af kunt trekken omdat het af en toe echt filelopen moet zijn geweest. Of heb je daar geen last van?
We hebben het Vondelpark niet gepasseerd: we zijn er doorheen gelopen! Ik zat toen al in mijn eigen wereld, maar het moet zo rond half vier earth time zijn geweest.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:14 schreef Gellius het volgende:
Hoe laat passeerden jullie nu het Vondelpark, jongelui?
Ja, je ziet ook altijd mensen die netjes de dweilorkesten bedanken. Ik haalde een neger in (2x) zelfs, van wie andere lopers zeiden dat het edgar davids was. Hij liep wel wat onrustig, maar toch lijkt het me onwaarschijnlijk. Over een feit dat het een neger was bestaat er minder twijfel.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:42 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Verder viel het me op dat marathonlopen een puur blanke aangelegenheid is (ik heb welgeteld 1 neger gezien), dat sommigen al na tien kilometer woest hoestend voorbij kwamen en dat de lopers erg beleefd waren. Ze zeiden keurig dankjewel als ze een bekertje water kregen en probeerden de lege bekertjes netjes in de afvalbakken te gooien. En twee jongetjes merkten op: "Als ik later groot ben, ga ik nooit marathons lopen."
Wijsneus!quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:42 schreef zodiakk het volgende:
[..]
We hebben het Vondelpark niet gepasseerd: we zijn er doorheen gelopen!
Dat iedereen die arme Ringo weer negeert. Ik kan dit bevestigen. Hij waarschijnlijk volledig ontwetend zijnde van de volgende feitelijkheid zag ik hem met een grote glimlach, een wonderlijk grote glimlach, niet lang na zes uur, door de Prinsestraat fietsen.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:11 schreef Ringo het volgende:
Dat was een mooie zondag in aangenaam gezelschap.
Nee. Ik vrees niet dat mijn universum zal bezwijken onder het aantal abberaten.quote:Op zondag 17 oktober 2010 18:21 schreef Gellius het volgende:
Vrees je nooit dat je universum zal bezwijken onder het aantal abberaten, JAM? Ik bedoel, er moet toch ergens een ideale verhouding, een gulden snede bestaan.
Een scherp waarnemer, JAM, en dat ben je. Dat van die glimlach daar, op dat moment, is zelfs mij ontgaan; maar nu je het zo zegt, kijk ik er niet van op.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:07 schreef JAM het volgende:
[..]
Dat iedereen die arme Ringo weer negeert. Ik kan dit bevestigen. Hij waarschijnlijk volledig ontwetend zijnde van de volgende feitelijkheid zag ik hem met een grote glimlach, een wonderlijk grote glimlach, niet lang na zes uur, door de Prinsestraat fietsen.
Ik bedoel, hoe komt zo'n pot erop om mij in de eerste persoon enkelvoud aan te spreken? "U ('jij'quote:Op zondag 17 oktober 2010 12:59 schreef Gellius het volgende:
Wie moet die "ik" in het stickertje "Ik kies bewust" op mijn pot pindakaas eigenlijk verbeelden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |