http://headlines.nos.nl/f(...)d&utm_medium=twitterquote:De Nederlandse Turnbond heeft ringenspecialist Yuri van Gelder uit het team voor het WK gezet. Waarom dat is gebeurd is nog niet duidelijk. De topsportmanager van de gymnastiekunie KNGU wilde de reden niet bekendmaken, later vandaag wordt dat wel bekend.
Van Gelder had een wildcard gekregen en gisteravond was bekend geworden dat de turner in de selectie zat. Het WK Turnen in Rotterdam begint zaterdag 16 oktober.
Van Gelder maakte in september zijn rentree na een schorsing van ruim een jaar vanwege cocaïnegebruik.
Het was geen doping, het was coke.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:42 schreef Sj0rSz het volgende:
Laat het grote speculeren maar beginnen. Opnieuw coke?
Nope. Was net op de radio dat dat niet zo is.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:42 schreef Sj0rSz het volgende:
Laat het grote speculeren maar beginnen. Opnieuw coke?
Zou 'ie aan de magnesium zijn gaan ruiken?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:43 schreef redhead666 het volgende:
Het is ook best lastig om elke keer aan die coke herinnert te worden als je magnesium moet gebruiken.
Dat scheelt dan alweerquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:43 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nope. Was net op de radio dat dat niet zo is.
Dan deze maar.quote:Yuri van Gelder uit WK-team gezetEen paar dagen voor het WK turnen in Rotterdam heeft de turnbond besloten om ringenspecialist Yuri van Gelder uit het Nederlands team te zetten.
Er zouden “zwaarwegende redenen” zijn om Van Gelder uit de selectie te zetten. Om 21.00 uur vanavond wordt een persconferentie gegeven over de beslissing.
Yuri van Gelder keerde vorige maand terug op het hoogste niveau, nadat hij een jaar was geschorst wegens cocaïnegebruik.
Wie zei wat?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:43 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nope. Was net op de radio dat dat niet zo is.
vind je coke doping voor een sportmanquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:43 schreef GodsSon het volgende:
Had (en heb) een geweldig respect voor de man, maar als het weer coke is (of een andere vorm van doping) is het toch echt ermee gedaan. Hoop dat het een blessure is (tegen beter weten in)
quote:In juli maakte Van Gelder na ruim een jaar zijn rentree in de turnsport nadat hij was betrapt op het gebruik van drugs. De turner was in juni 2009 betrapt op het gebruik van cocaïne. Van Gelder kickte af en hervatte dit jaar de training op jacht naar eerherstel. Bij een wereldbekerwedstrijd in Gent won hij begin september al weer goud op ringen.
Van Gelder had in de voorbereiding op het WK te kampen met blessures. In juli raakte de oud-wereldkampioen aan de ringen geblesseerd aan zijn schouder na een ongelukkige val in zijn vrije tijd in Zandvoort. Kort daarna liep hij tijdens een training ook een rugblessure op.
Vanavond om 21:00 uur is er een persconferentie in Ahoy waarop het besluit om De Gelder terug te trekken wordt toegelicht.
Misschien is hij betrapt op kannibalisme.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:50 schreef mitt het volgende:
Welke zwaarwegende redenen kunnen er zijjn, behalve doping/cocaine gebruik.
Ik zou het echt niet weten.
Staat op de lijst van verboden middelen, of het nu helpt of niet, het mag niet.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:47 schreef The_Hives het volgende:
[..]
vind je coke doping voor een sportman
als het een blessure is, dan is dit toch wel de communicatieblunder van het jaar zeg..... dan zet je dat toch in het persbericht?quote:
Tja, het is natuurlijk wel nieuws, het zou me niet verbazen dat ze het nu juist wel doen om misverstanden en geroddel te voorkomen. Het zou sneu zijn als hij door het slijk wordt gehaald en hij is geblesseerd. Er wordt nu al van alles gesuggereerd dus een persconferentie om dat de kop in te drukken vind ik niet raar.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:52 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Daar gaan ze echt geen persconferentie/mediastilte voor inlassen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |