Oh. Nooit gezien (niet helemaal tenminste).quote:
Dat hoort wel ontzettend bij de sport hoor. Ik vind het wel mooi. Het is helemaal tot in de puntjes afgetraind.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 19:00 schreef Vanyel het volgende:
Grappig, dat is nou net precies wat het voor mij helemaal niks maakt om naar te kijken. Die nichterigheid en de/het enorme overacten.. brrr.
quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:18 schreef Vanyel het volgende:
Niet mijn sport dus. Dan kijk ik liever rugby, like a real dyke
Voetbal!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:18 schreef Vanyel het volgende:
Niet mijn sport dus. Dan kijk ik liever rugby, like a real dyke
Dat gaat dus niet doorquote:
Je had toch zeker wel een pak aan, hè?quote:Op donderdag 7 oktober 2010 21:03 schreef lezzer het volgende:
FYI, dat doen wij dus niet hè, wij zijn gewoon 2 potten die wat meer dan gemiddelde pasjes kennen. Wij hebben 1 keer meegedaan aan het NK equalitydance (finaleplaats), maar niet gewonnen en het was ook zeker de laatste keer.
Oh ja, dat was jijquote:Op donderdag 7 oktober 2010 23:18 schreef skunkasaur het volgende:
Wonderer zegt dat we wel even de Meet nieuw leven moeten inblazen.
Dus: Waar, wanneer en wat gaan we doen?
Nee, ik was met skunk aan het mailen maar haar naam is gewoon haar naam en niet skunkasaur dus toen wist ik niet meer tegen wie ik het had.quote:Op donderdag 7 oktober 2010 23:29 schreef Vanyel het volgende:
Zit jij gewoon willekeurige mensen te msnen in de hoop.dat het lesbeaus zijn?
Over MSN gesproken.. ik gooide laatst al mijn hotmailcontacten weg omdat dat adres zoveel spam stuurde. Ff niet over MSN nagedacht. Nu heb ik nog maar 3 vrinden
I mightquote:Op donderdag 7 oktober 2010 23:32 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nee, ik was met skunk aan het mailen maar haar naam is gewoon haar naam en niet skunkasaur dus toen wist ik niet meer tegen wie ik het had.
Heb je nieuwe vriendjes nodig?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |