Heel blij jaquote:Op maandag 4 oktober 2010 18:54 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
Justin blij.Of niet; hele kont weggeslagen.
quote:
mooie OP kerelquote:Op maandag 4 oktober 2010 18:47 schreef Daywalk3r het volgende:
Dan doe ik wel een OP.
Heb dat lelleke ding niet voor niets gemaakt.
[ afbeelding ]
steek je ook nog eigen geld erin?quote:Op maandag 4 oktober 2010 19:08 schreef ReMcOrE het volgende:
huis kijken was trouwens goed, het is een net huis, denk dat het hem wel gaat worden
wel standaard dingen als verfen, schuren, behangen en bijvoorbeeld nieuwe vloerbedekking op de trap (en eventueel in de andere 2 kamers boven, 1 heeft er laminaat) verder aantal andere punten, maar die kunnen de komende jaren ook nog wel
heb nu een hypotheek-voorstel, moet voor vrijdag 17.00 laten weten of ik verder wil met het kopen van deze woning; dus we gaan er maar eens even goed voor zitten
35 foto's op: http://s22.photobucket.com/albums/b342/ReMcOrE/Huis/
de hypotheek + starterslening van de gemeente is iets meer dan ik kwijt zal zijn voor de woning, dus dat gebruik dan voor het opknappen; de rest van het benodige geld voor het opknappen komt van mezelfquote:Op maandag 4 oktober 2010 19:12 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
steek je ook nog eigen geld erin?
ja, het viel mij ook mee hoe het huis er aan toe was! totaal niet uitgeleefd, alles zag er netjes en strak uitquote:Op maandag 4 oktober 2010 19:14 schreef Ratelslangetje het volgende:
@ Remco, het ziet er nog beter uit dan op de eerdere foto's. En dat zag er al prima uit.
Nee, ik liep terug van de rijbaan naar de stal, en daarvoor moest ik door het hek, maar meneer was te nieuwsgierig en kreeg een klap stroom van de omheining waardoor hij er als een idioot vandoor ging en op de teugels is gaan staanquote:Op maandag 4 oktober 2010 19:20 schreef Ratelslangetje het volgende:
[..]
San![]()
Hoe komt 't? Peerd is te wild?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |