quote:Name: Hi Mobiel Internet
APN: portalmmm.nl
Proxy: leeg
Port: leeg
Username: leeg
Password: leeg
Server: leeg
MMSC: leeg
MMS proxy: leeg
MMS port: leeg
MMS protocol: WAP 2.0
MCC: 204
MNC: 08
Authentication type: PAP
APN type: default
Dan zou ik het zo 1, 2, 3 ook niet weten. Sorry.quote:Op zaterdag 2 oktober 2010 15:17 schreef Ame_thyst het volgende:
Dat zijn inderdaad de standaard instellingen
Maar dat is dus het punt niet. Mijn mobiel heeft verbinding met het internet (opera browser kan online) maar al de standaard android apps zeggen dat de mobiel geen verbinding heeft :S
toch bedanktquote:Op zondag 3 oktober 2010 11:51 schreef JoshuaL het volgende:
[..]
Dan zou ik het zo 1, 2, 3 ook niet weten. Sorry.
Dan ligt het waarschijnlijk aan de standaard browser die op de wildfire zit.quote:Op zondag 3 oktober 2010 14:37 schreef Ame_thyst het volgende:
Die in die post zijn de standaard instellingen die van de simkaart komen. Heb ik inderdaad geprobeerd, net als de instellingen die Hi aanraad.
Volgens mij zit het toch fout in de software. Als ik geen verbinding zou hebben zou Opera ook niet online kunnen gaan. Wat ik zo achterlijk vind is dat een reset naar fabrieksinstelling gewoon niets uithaalt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |