SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Rot op met je Roos obsessiequote:Op donderdag 30 september 2010 22:18 schreef Anushaar het volgende:
ik moet en zal die met roos.
roos is kk gheyl
maar wel lekker.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:20 schreef sciter het volgende:
[..]
Rot op met je Roos obsessie![]()
Ze is een inhoudsloze snol
Elizequote:Op donderdag 30 september 2010 22:21 schreef Anushaar het volgende:
[..]
maar wel lekker.![]()
wie wil jij dan?
Barbie?
one word : Its Amazing.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:24 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Waarom zou je in een T-shirt met teksten van iemand anders rond willen lopen?
Iemand uit die serie überhaupt willenquote:Op donderdag 30 september 2010 22:21 schreef Anushaar het volgende:
[..]
maar wel lekker.![]()
wie wil jij dan?
Barbie?
Nee. Getuigt van gebrek aan originaliteit, een beetje gokken op teksten die sowieso grappig 'moeten' worden gevonden omdat ze uit een bepaalde mediafestiviteit gehaald zijn.quote:
Ik zou Bibi zeer zeker overwegen.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:26 schreef sciter het volgende:
[..]
Iemand uit die serie überhaupt willen
Alleen homo's zouden Bibi niet geven.quote:Op donderdag 30 september 2010 22:29 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Nee. Getuigt van gebrek aan originaliteit, een beetje gokken op teksten die sowieso grappig 'moeten' worden gevonden omdat ze uit een bepaalde mediafestiviteit gehaald zijn.
[..]
Ik zou Bibi zeer zeker overwegen.
Ditquote:Op donderdag 30 september 2010 22:31 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Alleen homo's zouden Bibi niet geven.
Wie is bibi?quote:Op donderdag 30 september 2010 22:31 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Alleen homo's zouden Bibi niet geven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |