quote:Op zondag 26 september 2010 20:07 schreef Otis2.0 het volgende:
Treinspotters die klagen over de hobby's van andere mensen!
quote:Op zondag 26 september 2010 20:07 schreef Otis2.0 het volgende:
Treinspotters die klagen over de hobby's van andere mensen!
Verdomd mooie paint.quote:Op zondag 26 september 2010 20:09 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Kleine aantal dat zich hier niet schuldig aan maakt? Ik heb inderdaad een bloedhekel aan die blije semi-interessante huppelkutjes, maar als je je in die kringen bevindt zegt dat meer over jezelf.
Was getekend,
[ afbeelding ]
Hoezo zou het meer over mij zeggen? Zij zijn degene die het ´o, zo hip en gezellig´ vinden. Ik niet, hoor. Ik weiger ook om leuk mee te praten dan met ze. Ik zeg meteen waar het opstaat en dat ze ook met Hyves en Facebook op kunnen rotten.quote:Op zondag 26 september 2010 20:09 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Kleine aantal dat zich hier niet schuldig aan maakt? Ik heb inderdaad een bloedhekel aan die blije semi-interessante huppelkutjes, maar als je je in die kringen bevindt zegt dat meer over jezelf.
Puur omdat anderen daar zoveel over praten.quote:Op zondag 26 september 2010 20:09 schreef Desunoto het volgende:
Het begint wel een beetje op te vallen hoeveel je over Lowlands, Pinkpop e.d festivals zeikt.
Het zegt meer over jezelf omdat jij je omringt met dat soort wijvenquote:Op zondag 26 september 2010 20:10 schreef Socios het volgende:
[..]
Hoezo zou het meer over mij zeggen? Zij zijn degene die het ´o, zo hip en gezellig´ vinden. Ik niet, hoor. Ik weiger ook om leuk mee te praten dan met ze. Ik zeg meteen waar het opstaat en dat ze ook met Hyves en Facebook op kunnen rotten.
Het zijn random vrouwen, hoor.quote:Op zondag 26 september 2010 20:12 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Het zegt meer over jezelf omdat jij je omringt met dat soort wijven.
Hengels hebben hier niets mee te maken.quote:Werp je hengel ergens anders uit.
Ja, altijd al haar tijd vol plannen met een vergaderingetje hier, een bijeenkomst daar enzovoort. Nu zit ze te klagen dat ze nergens tijd voor heeft en zichzelf voorbij loopt.... precies die dingen waar ik er voor waarschuwde maar ja wie ben ik.quote:Op zondag 26 september 2010 20:11 schreef Socios het volgende:
[..]
Was zij ook zo, ja? Geen avondje thuis? Altijd ´iets te doen´ etc.?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |