Op de site zie ik niet staan dat ze ook aparte formaten doen. 75x25 of 90x30 ofzo.quote:Op maandag 20 september 2010 01:26 schreef Mikkie het volgende:
Ik heb prima ervaringen met Webprint.nl. Gebruikt na een tip van een vriend. Snel geholpen, snelle verzending en prima kwaliteit voor een nette prijs.
Jammer dat ook zij niet flexibel zijn met de afmetingen.quote:Op maandag 20 september 2010 11:11 schreef GTIMk1 het volgende:
Ik heb zelf meerdere malen canvas-prints bij http://canvasenco.nl/ laten maken. Snel geleverd en superkwaliteit
Ja! Laten we met zijn allen wat links gaan posten die ik met Google ook kan vinden!!!quote:
quote:Op woensdag 22 september 2010 10:16 schreef R2cksson het volgende:
[..]
Ja! Laten we met zijn allen wat links gaan posten die ik met Google ook kan vinden!!!
Met andere woorden: heb je er besteld? Was je tevreden? Of heel ontevreden? Kom op zeg, dit hoef ik toch zeker niet met zoveel woorden uit te leggen?
Hiermee heb ik ook goede ervaringen. Heb er al enkele keren een foto op canvas laten zetten.quote:Op woensdag 22 september 2010 13:06 schreef Cat22 het volgende:
Herinneringen op linnen.![]()
Snelle service, mooie foto's. Ik weet niet hoe flexibel ze zijn qua afwijkend formaat.
Maar dat kun je vast zelf vinden.
quote:Op woensdag 22 september 2010 13:06 schreef Cat22 het volgende:
Herinneringen op linnen.![]()
Snelle service, mooie foto's. Ik weet niet hoe flexibel ze zijn qua afwijkend formaat.
Maar dat kun je vast zelf vinden.
Probeer het eens bij www.fresco.nl.quote:Op zondag 7 november 2010 00:40 schreef warezguy05 het volgende:
geen idee hoe het met canvas zit, maar heb afgelopen jaar 2x een foto op groter formaat laten afdrukken en dit laten doen bij Profotonet
bestelling was binnen 2 dagen in huis maar ik ben vooral te spreken over de kwaliteit v/d afdruk!
de recensies op internet bevestigen dit ook wel:
http://www.fotovergelijk.nl/
http://www.trosradar.nl/productradar/online-fotoservice
qua canvas zal het dus ook wel goed zitten maar ik weet niet of ze ook op dit vlak ook een topper zijn
Ik weiger om ook nog maar een cent richting die zwendelaars van de HEMA te brengen. Waardeloze toko qua foto's.quote:Op zondag 5 december 2010 01:01 schreef MarcoArnhem het volgende:
Ik zou toch naar de hema gaan,wij laten ze daar ook maken,die wij weer doorverkopen.
Mensen(klanten) zijn dik tevreden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |