En jij vind het leuk als er dure dingen kapot worden gemaakt.quote:Op zondag 19 september 2010 12:42 schreef Roces18 het volgende:
viva la bam vind ik beter dan jackass. Jackass draait om goedkope stunts terwijl ze bij viva la bam voor duizenden euris kapot maken.
Als Bam net wakker is en opeens ziet dat Knoxville bezig is zijn hummer in een cabrio te veranderen wel jaquote:Op zondag 19 september 2010 12:43 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
En jij vind het leuk als er dure dingen kapot worden gemaakt.
Ik ga een poll maken
Ja wie vind dat nou niet leukquote:Op zondag 19 september 2010 12:43 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
En jij vind het leuk als er dure dingen kapot worden gemaakt.
Ik ga een poll maken
dan kies je: Nee, andere programma's zijn tofferquote:Op zondag 19 september 2010 12:48 schreef JanPiraat het volgende:
Wat een kutpoll ik vind jackass weer leuker dan viva la bam maar die optie wordt de grond in geboord
nee want ik vind het wel leuk maar niet leuker dan jackass dus dan maar andersquote:Op zondag 19 september 2010 12:49 schreef ElmoFan het volgende:
[..]
dan kies je: Nee, andere programma's zijn toffer
Materie en de waarde die sommige mensen er aan koppelen.quote:Op zondag 19 september 2010 12:42 schreef Roces18 het volgende:
viva la bam vind ik beter dan jackass. Jackass draait om goedkope stunts terwijl ze bij viva la bam voor duizenden euris kapot maken.
*gaap*quote:
Deze lijkt me dan nog wel leuk, maar dat komt door jhonny knoxvillequote:Op zondag 19 september 2010 13:24 schreef Frannhere het volgende:
dit vind ik wel de geniaalste aflevering ooit, die prankwar tussen Bam en Knoxville.
Dit dus.quote:Op zondag 19 september 2010 12:06 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Maar het hoort niet in dat rijtje want het is alleen maar toffe stunts die ze daar doen. En niet leedvermaak ofzo
En nitro circus is veel toffer!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |