Yup, op de SMGquote:Op woensdag 15 september 2010 15:49 schreef lololo het volgende:
[..]
De sorteermachines doen dat regelmatig ja, blijft er een brief steken *RIP!1!!*![]()
t was maar een flesje parfum van 20 euro hoor..quote:Op dinsdag 21 september 2010 09:29 schreef wikwakka2 het volgende:
Volgens mij doet de douane dat, en niet TNT. Moet je maar niet "Gift" op je dure spullen van honderden dollars zetten.
Dat kan de douane toch niet ruiken?quote:Op dinsdag 21 september 2010 09:54 schreef mEATT het volgende:
[..]
t was maar een flesje parfum van 20 euro hoor..
douane doet dat niet hoor.. (althans, niet mijn ervaring)quote:Op dinsdag 21 september 2010 09:29 schreef wikwakka2 het volgende:
Volgens mij doet de douane dat, en niet TNT. Moet je maar niet "Gift" op je dure spullen van honderden dollars zetten.
quote:Op woensdag 15 september 2010 15:51 schreef lololo het volgende:
Het meest hilarische is dat die bol.com 'buspakjes' niet eens op een normale manier in een inzettas passen, dan moet je altijd gaan duwen en proppen en *scheur* gaat het dan maar al te vaak idd![]()
Hoe TNT het voor elkaar heeft gekregen om tassen te laten ontwerpen waar hun eigen standaardmaten niet inpassen is beyond me overigens
Feitelijk is het zo triest dat je er idd niet anders om kan doen dan lachenquote:
Ik ga zelf 'soepel' met dat soort voorschriften om. Nou kan het voorkomen dat ik met mijn verstrooide kop niet door heb dat het niet gaat passen en eerst de post erin pleur om vervolgens het pakje er niet meer bij te kunnen krijgenquote:Ik kreeg zojuist twee van die buspakjes van Bol tegelijk (denk dat dat goedkoper is dan een echt pakket voor twee boeken). Gebeurt wel vaker. En iedere fucking keer stopt de postbode met veel pijn en moeite een van die buspakketten in onze brievenbus, en belt vervolgens aan met de heuglijke mededeling:
ik heb een pakketje voor u!!!
Nou bedankt kerel.
Er zit er ook nog een in de brievenbus mevrouw!!
![]()
Mag ik vragen waarom u dan niet gewoon met twee pakketjes aanbelt? Ik bedoel, als u toch moet aanbellen?
Voorschriften mevrouw. Eerst de bus vol, dan pas aanbellen!!
![]()
Nou hebben wij al jaaaren dezelfde brievenbus, en al jaaaaren dezelfde postbode, maar die man moet dus iedere keer weer eerst dat ene pakket er in duwen, concluderen dat we nog steeds geen zwart gat in de brievenbus hebben gemonteerd, en dan aanbellen. Want: voorschriften
Vanwege de voorschriften!!quote:Op dinsdag 21 september 2010 12:58 schreef mschol het volgende:
waarom heb je dan ook niet een normale brievenbus
Ik neem aan dat die verzekering er niet voor niks op zit...quote:Op dinsdag 21 september 2010 16:50 schreef powerflux het volgende:
kan er hier nog wel eentje aan toevoegen:
had een cdspeler verkocht, verpakt en verzekerd verzonden.. krijg ik zojuist een mail dat 't ding met scheve achterkant en slecht werkend loopwerk aangekomen is. ik baal hier echt heel hard van en denk dat een schadeclaim bij TNT het beste is. maar hoe of wat?
heb maar na een tijdje compromis gesloten met de koper.. van TNT niks gehoord.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |