Nu nog in http://forum.fok.nl/topic/1527485quote:Op zondag 12 september 2010 22:13 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Doe jij ook eens mee!
Oh en doe een painttablet winnen ook.
Ik ga voor categorie 5 denk ik, want mijn tablet doet het niet op windows 7.
quote:Op zondag 12 september 2010 22:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Nu nog in http://forum.fok.nl/topic/1527485
quote:Voor dit forum is privetoegang vereist. Meen je dat je die moet hebben, mail dan naar forum@fok.nl.
quote:Op zondag 12 september 2010 22:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Nu nog in http://forum.fok.nl/topic/1527485
Wat een fucking bullshitquote:Op zondag 12 september 2010 22:17 schreef Ian_Nick het volgende:
Rot op, in dat paint-wedstrijd topique staan gewoon inzendingen die NIET met paint zijn gemaakt!?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door remlof op 12-09-2010 22:20:41 ]
quote:
quote:Op zondag 12 september 2010 22:19 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]Was geen KPD foto Remlof, kwam van "mijnalbum.nl" af en hij was toch ook niet schokkend of zo....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maanvis is toch een mannetje, dit is maanvis80quote:Op zondag 12 september 2010 22:20 schreef Teun_ZHV het volgende:
Laat ik nu altijd gedacht hebben dat maanvis een mannetje was
Nee, maar ze had hem hier niet in US gepost hè?quote:Op zondag 12 september 2010 22:23 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Was geen KPD foto Remlof, kwam van "mijnalbum.nl" af en hij was toch ook niet schokkend of zo....
Volgens mij zou ik die olifant ook kunnen maken hoor!quote:
Dat klopt, wist niet dat ze het zelf was, maar dan staat ze toch ook gewoon in "mijn album" open en bloot voor de hele wereld te kijk?quote:Op zondag 12 september 2010 22:24 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, maar ze had hem hier niet in US gepost hè?
quote:Op zondag 12 september 2010 22:15 schreef remlof het volgende:
[..]
Nu nog in http://forum.fok.nl/topic/1527485
Het is heul geen porno, ik vind die foto's mooi.quote:Op zondag 12 september 2010 22:26 schreef Toverheks het volgende:
[..]
kom ik op japanse porno weetikwatallemaalmeer
nu staat dat mooi gelinkt op mijn nieuwe computertje he
heet dat niet harikiri of is dat chinees, en help komen weer rare tekentjes enzo uit mijn toetsenbord, welke moest ik gebruiken om het weer normaal neer te zetten, mijn vraagteken is ook foetsiequote:Op zondag 12 september 2010 22:26 schreef De_Kardinaal het volgende:
Oei! Japanse ruzie eindigt vaak met atoombommen of zelfmoordacties. Beide niet aan te raden heren.
nee dat was niet schokkend maar kwam bij KPD of zoiets uit, hahaha weet niet meer hoor is crisis hier ze hebben me tekentjes enzo gejat uit mijn toetsenbordquote:Op zondag 12 september 2010 22:26 schreef remlof het volgende:
[..]
Het is heul geen porno, ik vind die foto's mooi.
Da's geen porno. Da's nakende kunst.quote:Op zondag 12 september 2010 22:26 schreef Toverheks het volgende:
[..]
kom ik op japanse porno weetikwatallemaalmeer
nu staat dat mooi gelinkt op mijn nieuwe computertje he
ja ja ik weet het, komt door dat waaiertje die ze vasthoud, dat maakt het kunstigquote:Op zondag 12 september 2010 22:29 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Da's geen porno. Da's nakende kunst.
Dat hoop ik ook, maar voorlopig wordt het alleen maar erger. Heb mij net voor morgen ziek gemeld. Ondanks vier paracetemol en een handvol anti griep tabletten blijft de hoofdpijn en ik kan nauwelijks mijn ene been voor het andere zetten vanwege de spierpijnquote:Op zondag 12 september 2010 22:34 schreef Toverheks het volgende:
en ik wens vast iedereen slaap lekkerhoop dat leandra en Teun weer een beetje opgeknapt zijn en tot morgen
Ik denk er nu pas aan, had je het stripje Ibuprofen 600 mg moeten geven dat ik bij me had.quote:Op zondag 12 september 2010 22:40 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook, maar voorlopig wordt het alleen maar erger. Heb mij net voor morgen ziek gemeld. Ondanks vier paracetemol en een handvol anti griep tabletten blijft de hoofdpijn en ik kan nauwelijks mijn ene been voor het andere zetten vanwege de spierpijn![]()
Eetlust heb ik nog wel volop, maar er loopt zoveel snot uit mijn neus dat ik nauwelijks tijd heb om tussen het snuiven door het voer naar binnen te werken.
Ik heb alles in huis hoor, 't komt wel weer goed met een paar dagen. Een virus moet je toch gewoon uitziekenquote:Op zondag 12 september 2010 22:44 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ik denk er nu pas aan, had je het stripje Ibuprofen 600 mg moeten geven dat ik bij me had.![]()
Beterschap iig![]()
En slaap lekker iedereen
Hey dat had ik de hele afgelopen weekquote:Op zondag 12 september 2010 22:40 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat hoop ik ook, maar voorlopig wordt het alleen maar erger. Heb mij net voor morgen ziek gemeld. Ondanks vier paracetemol en een handvol anti griep tabletten blijft de hoofdpijn en ik kan nauwelijks mijn ene been voor het andere zetten vanwege de spierpijn![]()
Eetlust heb ik nog wel volop, maar er loopt zoveel snot uit mijn neus dat ik nauwelijks tijd heb om tussen het snuiven door het voer naar binnen te werken.
't Is vrijdag begonnen, dus dan ben ik aanstaande vrijdag weer ok (hoop ik)quote:Op zondag 12 september 2010 23:20 schreef remlof het volgende:
[..]
Hey dat had ik de hele afgelopen week
Nu gaat het wel weer, ga morgen weer gewoon werken
Ik heb me twee dagen ziek gemeld, woensdag en donderdag. Vrijdag had ik al vrij. Maar ik heb er wel meer dan een week mee gelopen ja. Dinsdag in dat kutweer naar Utrecht geweest en woensdag werd ik na een hele nacht hoesten wakker met barstende koppijn en koorts, toen heb ik me maar afgemeldquote:Op zondag 12 september 2010 23:30 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
't Is vrijdag begonnen, dus dan ben ik aanstaande vrijdag weer ok (hoop ik)
Vacation is over, get to work, you lazy *peeeeeeep*.quote:
Maak je niet ongerust Piet, ondanks dat ik mij pittig belazerd voel en ook nauwelijks meer stem heb (griep) blijft de telefoon gewoon rinkelen en blijven mailtjes gewoon binnenkomen. Ik rommel nog wel een beetje door.quote:Op maandag 13 september 2010 09:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Vacation is over, get to work, you lazy *peeeeeeep*.
ja als je ziek bent is het niet zo verstandig iemand erbij in je bed te nemen Teunquote:
ff naar pa sturenquote:
Maar wel de eerste ziektedag zelf bekostigen?quote:Op maandag 13 september 2010 10:05 schreef Teun_ZHV het volgende:
Maak je niet ongerust Piet, ondanks dat ik mij pittig belazerd voel en ook nauwelijks meer stem heb (griep) blijft de telefoon gewoon rinkelen en blijven mailtjes gewoon binnenkomen. Ik rommel nog wel een beetje door.
Nee hoor, dat soort onzin is gelukkig binnen het onderwijs nog niet van toepassingquote:Op maandag 13 september 2010 10:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar wel de eerste ziektedag zelf bekostigen?
Dat scheelt. Ietwat. Ik had er altijd een gruwelijke hekel aan als er even werd gezegd: bellen we die en die wel even', als die en die ziek in bed ligt.quote:Op maandag 13 september 2010 10:20 schreef Teun_ZHV het volgende:
Nee hoor, dat soort onzin is gelukkig binnen het onderwijs nog niet van toepassing
Jep, dat is niet netjes maar zo zijn mensen. Je er druk over maken is zo goed als zinloosquote:Op maandag 13 september 2010 10:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat scheelt. Ietwat. Ik had er altijd een gruwelijke hekel aan als er even werd gezegd: bellen we die en die wel even', als die en die ziek in bed ligt.
Nou.... dit virusje uitzieken was van een andere orde dan met ibu te lijf gaan....quote:Op zondag 12 september 2010 22:45 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik heb alles in huis hoor, 't komt wel weer goed met een paar dagen. Een virus moet je toch gewoon uitzieken![]()
Thnx anyway
Je bent niet de enige, en ik zag vanmorgen om 07.45 al in de auto om het priksetje terug te brengen, maar inmiddels zit ik alweer een uur op de bank te slomo'en.quote:
Goed, hoef pas volgende week weer naar de fysio. Ik was er goed op tijd bij, blijkbaar. Maar moet wel elke dag een keur aan oefeningen doen (en natuurlijk doe ik de helft) om meer vanuit mijn rug, in plaats van vanuit mijn schouders en nek te werken. En constant mijn houding in de gaten houden.quote:Op maandag 13 september 2010 10:58 schreef Leandra het volgende:
Ah, afwisseling, altijd lekker....... hoe is het met de arm en schouder inmiddels?
Volgens mij doet niemand keurig dagelijks al die oefeningen, en dat weet de fysio ook welquote:Op maandag 13 september 2010 11:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Goed, hoef pas volgende week weer naar de fysio. Ik was er goed op tijd bij, blijkbaar. Maar moet wel elke dag een keur aan oefeningen doen (en natuurlijk doe ik de helft) om meer vanuit mijn rug, in plaats van vanuit mijn schouders en nek te werken. En constant mijn houding in de gaten houden.
Dat schiet er soms nog wel bij in, maar ik ben me er wel een stuk meer bewust van.
Dat was ook een beetje mijn ervaring; ik heb 1 dag de maximale dosis paracetamol gehad, de dag daarna een dosis minder, maar ik had niet het idee dat het iets deed... en gezien paracetamol het enige is wat nu toegestaan is heb ik het er maar bij gelaten. N. was echter met ibu zo weer op de been.quote:Op maandag 13 september 2010 11:05 schreef Deisyy het volgende:
Ik weet niet wat Teun slikt, maar ik hoor berichten uit mijn omgeving dat Ibuprofen beter tegen deze griep helpt dat paracetamol.
Hoi
Ik flikker er van alles in hoorquote:Op maandag 13 september 2010 11:05 schreef Deisyy het volgende:
Ik weet niet wat Teun slikt, maar ik hoor berichten uit mijn omgeving dat Ibuprofen beter tegen deze griep helpt dat paracetamol.
Hoi
Ik heb het gevoel dat ik daar echt aan toe ben, dus heb er heel veel zin in.quote:Op maandag 13 september 2010 11:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat was ook een beetje mijn ervaring; ik heb 1 dag de maximale dosis paracetamol gehad, de dag daarna een dosis minder, maar ik had niet het idee dat het iets deed... en gezien paracetamol het enige is wat nu toegestaan is heb ik het er maar bij gelaten. N. was echter met ibu zo weer op de been.
Hi, fijn dat jullie er een weekje tussenuit gaan
OMG... ik ken het van anderen, wat dat betreft denk ik ook dat ik nooit een "echte" roker ben geweest, roken was het eerste wat ik opgaf als ik ziek was, niet eens bewust, ik had er simpelweg geen behoefte aan.quote:Op maandag 13 september 2010 11:14 schreef Teun_ZHV het volgende:
En natuurlijk moet je gewoon dooreten en drinken, daar heb ik dan ook zelden echt moeite mee. En ook peuken smaken nog steeds opperbest
Kan me voorstellen dat je daar aan toe bent, het is nogal een "tropenjaar" voor jullie.quote:Op maandag 13 september 2010 11:17 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik heb het gevoel dat ik daar echt aan toe ben, dus heb er heel veel zin in.
Het is tegen die tijd een graad of 20, dus met een beetje geluk kunnen we gebruik maken van het zwembad in de tuin
Mijn ervaring is dat een sigaret ook helpt voor het onderdrukken van een hoestprikkel.quote:Op maandag 13 september 2010 11:14 schreef Teun_ZHV het volgende:
En natuurlijk moet je gewoon dooreten en drinken, daar heb ik dan ook zelden echt moeite mee. En ook peuken smaken nog steeds opperbest
Dat wel ja. Werden de haartjes in je keel weer lamgelegd of zo.quote:Op maandag 13 september 2010 11:21 schreef Deisyy het volgende:
Mijn ervaring is dat een sigaret ook helpt voor het onderdrukken van een hoestprikkel.
Ik rookte gewoon stug door als ik ziek of verkouden was, wilde koste wat het koste die verslaving in stand houdenquote:Op maandag 13 september 2010 11:20 schreef Copycat het volgende:
Bij mij was het weer trek krijgen in een sigaret het eerste teken dat ik weer aan de beterende hand was. Moest er ook niet aan denken, als ik ziek was.
Mijn ervaring is tevens dat doorroken betekend dat het langer duurt voordat je die vervelende hoest die toch 's nachts tevoorschijn komt verdwenen is. Maar Codeïne is daar dan weer een perfect middel tegenquote:Op maandag 13 september 2010 11:21 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat een sigaret ook helpt voor het onderdrukken van een hoestprikkel.
Dit is de slechtste tijd om te stoppen met roken.
En toch heb ik er wel een beetje moeite mee van mijn zus weg te gaan, maar ze heeft gelukkig nog een paar zussen om zich heen en als ik terug kom zit ik weer vol energie en kan ik er weer helemaal voor haar zijn.quote:Op maandag 13 september 2010 11:20 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat je daar aan toe bent, het is nogal een "tropenjaar" voor jullie.
Met een beetje geluk is het water in het zwembad warmer dan de buitenlucht
Ik had ook altijd een potje codeine op voorraadquote:Op maandag 13 september 2010 11:28 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Mijn ervaring is tevens dat doorroken betekend dat het langer duurt voordat je die vervelende hoest die toch 's nachts tevoorschijn komt verdwenen is. Maar Codeïne is daar dan weer een perfect middel tegen
Hoe gaat dat nu tussen je oren Dees? Raak je er al wat op ingesteld dat ze er straks niet meer zal zijn of duwt "het brein" dat nog steeds aan de kant?quote:Op maandag 13 september 2010 11:29 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En toch heb ik er wel een beetje moeite mee van mijn zus weg te gaan, maar ze heeft gelukkig nog een paar zussen om zich heen en als ik terug kom zit ik weer vol energie en kan ik er weer helemaal voor haar zijn.
Begrijpelijk, maar de energie die je weer opdoet door een weekje Frankrijk heb je nog hard genoeg nodig als je terug bent.quote:Op maandag 13 september 2010 11:29 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En toch heb ik er wel een beetje moeite mee van mijn zus weg te gaan, maar ze heeft gelukkig nog een paar zussen om zich heen en als ik terug kom zit ik weer vol energie en kan ik er weer helemaal voor haar zijn.
Klopt, van stoppen met roken werd ik ook altijd "verkouden".quote:Op maandag 13 september 2010 11:21 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mijn ervaring is dat een sigaret ook helpt voor het onderdrukken van een hoestprikkel.
Dit is de slechtste tijd om te stoppen met roken.
Het menselijk brein is een raar iets, ik weet dat mijn zus heel ernstig ziek is en dat ze waarschijnlijk geen jaar meer leeft, maar de gedachte dat ik haar straks moet gaan missen laat ik onbewust het meest van tijd niet toe. Dat klinkt heel tegenstrijdig, maar ik kan gewoon niet bevatten dat ze er over een tijdje niet meer is.quote:Op maandag 13 september 2010 11:32 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Hoe gaat dat nu tussen je oren Dees? Raak je er al wat op ingesteld dat ze er straks niet meer zal zijn of duwt "het brein" dat nog steeds aan de kant?
Dat niet kunnen bevatten kan ook maar zo doorgaan nadat ze er niet meer is. Soort van zelfbescherming denk ik. Ga, voor zover mogelijk, maar lekker genieten van die vakantiequote:Op maandag 13 september 2010 11:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het menselijk brein is een raar iets, ik weet dat mijn zus heel ernstig ziek is en dat ze waarschijnlijk geen jaar meer leeft, maar de gedachte dat ik haar straks moet gaan missen laat ik onbewust het meest van tijd niet toe. Dat klinkt heel tegenstrijdig, maar ik kan gewoon niet bevatten dat ze er over een tijdje niet meer is.
Mooie en toepasselijke vergelijkingquote:Op maandag 13 september 2010 11:50 schreef Leandra het volgende:
Dat is vreemd genoeg waarschijnlijk ook de enige manier om je nu bij de les te houden Deisyy... als je dat nu al wel zou kunnen bevatten dan zou je nu waarschijnlijk minder kunnen genieten van de tijd die je nog wel samen hebt.
Aan de andere kant weet je ook simpelweg niet hoe het is als ze er niet meer is, net zoals je vantevoren niet weet hoe het zal zijn als een ongeboren kind er straks wel is.
Waarom doe je dat dan?quote:Op maandag 13 september 2010 11:55 schreef MeraViglioSa het volgende:
Anders gooi je even een rol papier van 30 kilo op je teen![]()
quote:Op maandag 13 september 2010 11:55 schreef MeraViglioSa het volgende:
Anders gooi je even een rol papier van 30 kilo op je teen![]()
Nu nog een baan!quote:
Ik heb mijn land gediend en ben in de strijd gewond geraakt!quote:
Moest je plots poepen?quote:Op maandag 13 september 2010 12:12 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik ga maar even boodschappen doenMijn planning voor vandaag is anaal verkracht en in het bos achtergelaten dus vanaf nu is dinsdag de nieuwe maandag.
Grootheidswaanzin, is dat nu een erkend ziektebeeld?quote:Op maandag 13 september 2010 12:15 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik heb mijn land gediend en ben in de strijd gewond geraakt!![]()
Dankzij mij kan jij hier genieten van je vrijheid zonder dat je verplicht Arabisch hoeft ter leren!
Daar moet ik even de DSM IV voor raadplegen.quote:Op maandag 13 september 2010 12:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Grootheidswaanzin, is dat nu een erkend ziektebeeld?
Tuurlijk, ik ben één van de meest megalomane personen die ik ken, sterker nog; ik ben waarschijnlijk de béste megalomaan die jij ooit tegen zal komenquote:Op maandag 13 september 2010 12:16 schreef Copycat het volgende:
[..]
Grootheidswaanzin, is dat nu een erkend ziektebeeld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |