Nog steeds geen namen (ja, beebie, tantie en mammie

) maar ik heb besloten voor de sterrenstelsels te gaan. Ik heb zelfs een lijstje waarin genoeg namen staan, nu nog kijken hoe ik die zo nodig om kan bouwen naar roepnamen.
Het nest gaat prima, wat een actieve en gelukkige kinders zijn dat!

Alles vindt moeiteloos een plek om te drinken, als moeder weg is dan wordt er even rondgepiept en gekropen maar daarna gaan ze lekker

en ze reageren nu al een beetje op mijn kriebels.
Mammie en tantie doen het ook prima, ik word nu blij begroet als ik de kamer opkom. Moeder wandelde zelfs al met me mee naar de gang! Maar gelukkig kon ik haar meteen oppakken en weer terug zetten. Zij had nog wel even langer willen blijven. Dit is weer zo'n stel waarbij ik overweeg ze (als de kinders wat groter zijn) af en toe in de woonkamer te laten terwijl mijn katten in de tuin zijn.
Moeder lijkt het niet echt op mannen te hebben. De buurkindjes waren op bezoek en die hebben voor de eerste keer een relaxte kat gezien, 2 stuks zelfs (mijn eigen katten zijn niet zo kind minded). Kroelen, kopjes geven, slapen, wassen... het kon allemaal. En kittens genoeg om uit te kiezen voor die ene die ze vast mochten houden. Moeders vond het allemaal best, die wandelde rond.
Wel heel apart dat ze langs buurjongetje liep, hem aankeek, een blaas gaf en daarna doodgemoedereerd doorwandelde naar buurmeisje voor kriebels. En later nog een keer. Terwijl hij helemaal niks deed. Het arme joch schrok er een beetje van en wilde geen kitten vasthouden.
Apart om te zien, ik ben benieuwd of dat blijft en waar het vandaan kwam. Want verder was ze heel ontspannen.
Het nest groeit verder goed, een van de roodwitjes heeft nu ook al beide oogjes open. Snellerds.