U riep?quote:Op dinsdag 7 september 2010 14:52 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Ja want we hebben hier geen mensen die zich storen aan een stem bijvoorbeeld..
Het is een open deur dat het staren naar een SGP'er hetzelfde is als naar een eikenhouten deur staren. Geeft Van der Staaij dus zelf toequote:
Alsof ze daar steun voor zouden krijgen.quote:Op dinsdag 7 september 2010 14:55 schreef kahaarin het volgende:
Lol, SGP draait om de vraag heen, de vraag is, gaan zij bij controverses meteen een motie van wantrouwen indienen ja dan nee.
Nog niet. Wordt aan gewerkt.quote:Op dinsdag 7 september 2010 14:58 schreef IHVK het volgende:
Kun je die debatten nog terugkijken later?
De huidige vragen zijn nogal hypothetisch, maar de andere vragen zijn meer dan terecht natuurlijk.quote:Op dinsdag 7 september 2010 14:59 schreef eriksd het volgende:
Ik zou elke vraag nu gewoon beantwoorden met als-dan scenario's, daar leg ik nog geen hypotheek op. Klaar.
Ik wens ze daar veel succes bij. Van der Staaij krijg je niet zo makkelijk klem.quote:Op dinsdag 7 september 2010 14:53 schreef kingmob het volgende:
SGP is het duidelijke doel van de oppositie, even die gedoogstructuur ondermijnen.
Hij is eerlijk (als in, hij zegt wat hij gelooft), eerlijke mensen krijg je niet klem. Denk ook niet dat dat het doel is, ik denk dat het doel is het vertrouwen wat VVD en CDA in hun steun hebben te ondermijnen.quote:Op dinsdag 7 september 2010 15:00 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik wens ze daar veel succes bij. Van der Staaij krijg je niet zo makkelijk klem.
Ik heb het gevoel dat er heel wat op het vinkentouw zitten om zoiets te steunen, motie indienen misschien niet, maar steunen, mwah, wellicht wel.quote:Op dinsdag 7 september 2010 14:58 schreef Arcee het volgende:
Alsof ze daar steun voor zouden krijgen.
?quote:
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |