Ik las dat hij tijdens het spelen ook gewoon werkte, fulltime baan ernaast.quote:Op zaterdag 4 september 2010 23:59 schreef Wriggles het volgende:
[..]
Nouja, met alt + tab bedoel ik gewoon dat ie iets anders gaat doen.
Zoals al eerder gezegd: Hij stuurde z'n hele leger aan probes/scvs/drones naar de tegenstander om gelijk z'n base te vernietigen. Als 't terran was deed ie gelijk surrender (want die kunnen hun CC optillen), en als 't niet lukte ook gelijk surrender. Daarbij deed ie 't gewoon tijdens het werken, dus op een ander scherm iets nuttigs doen. Niet mijn favoriete hobby, maar als ie zo graag op die manier z'n achievement wil halen, prima tochquote:Op zondag 5 september 2010 14:36 schreef PasMaNNi het volgende:
WTF 6700 games? dat kan toch nietgemiddelde 1on1 duurt 7 minuten of zo???
Volgens mij bedoelt hij juist dat hij de practice league over gaat slaan, die op speed normal (niet zeker, maar iig niet fastest) gespeeld wordt. Verder ook die debiele novice maps met die rotsblokken, zodat het op geen enkele manier lijkt op de quick league matches. Gewoon overslaan en je placement matches spelen. Al word je in Bronze geplaatst, lekker boeiend? Gewoon spelen en je wordt vanzelf beter. Evt. kun je wat met build orders gaan oefenen, maar is m.i. niet echt nodig: de beste oefening krijg je toch wel tegen andere spelers. B.O. perfectioneren en zo komt later als je een idee hebt wat je met je ras kunt (en wat je van je tegenstander kunt verwachten) en wat je mid/endgame wilt doen.quote:Op maandag 6 september 2010 11:17 schreef PasMaNNi het volgende:
speed is prima te doen op multi player hoor.... kwestie van een keer proberen! je zult er geen spijt van krijgen
Tja, weet niet. Volgens mij zijn er sinds SC1 al geen "rustig opbouwen" RTS meer. Zelfs WC3 met heroes en creepen had niet echt een "rustig opbouwen" idee. Was toch vooral zo snel mogelijk een legertje opbouwen, creepen en op naar de eerste veldslag... en WC3 is van de RTS toch wel een van de rustigste.quote:Op maandag 6 september 2010 14:36 schreef YoshiBignose het volgende:
Rustig opbouwen zit er in Starcraft niet bij, dan kan je beter andere RTS-games gaan spelen.
Opbouwen kan in de Age of en Anno games goed zatquote:Op maandag 6 september 2010 14:40 schreef andrew.koster het volgende:
[..]
Tja, weet niet. Volgens mij zijn er sinds SC1 al geen "rustig opbouwen" RTS meer. Zelfs WC3 met heroes en creepen had niet echt een "rustig opbouwen" idee. Was toch vooral zo snel mogelijk een legertje opbouwen, creepen en op naar de eerste veldslag... en WC3 is van de RTS toch wel een van de rustigste.
Rustig opbouwen is meer iets voor turn-based. Civilization 5 zit eraan te komen, misschien is dat meer in de lijn der verwachting?
Ja dat bedoelde ik inderdaad, ik wil niet gewend raken aan een lagere snelheid als dat bij de echte multiplayer toch niet kan. Waar ik terecht kom boeit me niet, als het maar een beetje overeenkomt met m'n niveau zodat ik ook weleens een potje kan winnen (een hele dag alleen maar afgedroogd worden is niet goed voor de moralequote:Op maandag 6 september 2010 11:55 schreef andrew.koster het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelt hij juist dat hij de practice league over gaat slaan, die op speed normal (niet zeker, maar iig niet fastest) gespeeld wordt. Verder ook die debiele novice maps met die rotsblokken, zodat het op geen enkele manier lijkt op de quick league matches. Gewoon overslaan en je placement matches spelen. Al word je in Bronze geplaatst, lekker boeiend? Gewoon spelen en je wordt vanzelf beter. Evt. kun je wat met build orders gaan oefenen, maar is m.i. niet echt nodig: de beste oefening krijg je toch wel tegen andere spelers. B.O. perfectioneren en zo komt later als je een idee hebt wat je met je ras kunt (en wat je van je tegenstander kunt verwachten) en wat je mid/endgame wilt doen.
Tegen de A.I. op Very Easy kan je rustig opbouwen hoorquote:Op maandag 6 september 2010 14:34 schreef WeirdMicky het volgende:
Ik twijfel deze game te halen. Ik speel wel altijd shooters online, maar RTS-games tegen elkaar vind ik altijd een stuk enger. Vooral omdat ik tegen de computer altijd rustige opbouwstrategie had. En dat kan natuurlijk niet meer.
Is het makkelijk om in de multiplayer af en toe ook te winnen voor wat moraal om beter te worden?
CIV V bekijk ik inderdaad net. Sowieso leuk, maar heb de oude starcraft ook gedaan en door mijn nieuwe laptop twijfelde ik deze te halen. En in dit topic zijn jullie erg positief.quote:Op maandag 6 september 2010 14:40 schreef andrew.koster het volgende:
[..]
Tja, weet niet. Volgens mij zijn er sinds SC1 al geen "rustig opbouwen" RTS meer. Zelfs WC3 met heroes en creepen had niet echt een "rustig opbouwen" idee. Was toch vooral zo snel mogelijk een legertje opbouwen, creepen en op naar de eerste veldslag... en WC3 is van de RTS toch wel een van de rustigste.
Rustig opbouwen is meer iets voor turn-based. Civilization 5 zit eraan te komen, misschien is dat meer in de lijn der verwachting?
Ik heb nu zelf de hele campaign op Normal gedaan, en het is erg vermakelijk. Of je er echt veel aan hebt v.w.b. multiplayer moet ik zelf ook nog zien, maar de missies zijn leuk (29 in totaal, inclusief de verborgen en alternatieve missies), en het hele verhaal ertussendoor ook. Sommige units en upgrades heb je alleen in de singleplayer (zoals science vessels (damn wat zijn die overpowered i.c.m. een hoop armored units) en medics).quote:Op maandag 6 september 2010 14:42 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
CIV V bekijk ik inderdaad net. Sowieso leuk, maar heb de oude starcraft ook gedaan en door mijn nieuwe laptop twijfelde ik deze te halen. En in dit topic zijn jullie erg positief.
Heb Warcraft 3 ook met veel plezier gedaan (singleplayer althans), maar ik dwing mezelf wel sneller te spelen. Is de singleplayer bij SC 2 goed genoeg om lekker in te komen?
Niet dat je na drie levels klaar bent en wordt geslacht online.
Ik ook, ik heb onderhand alle campaign achievements gehaald en ook alle exploration. Die van multiplayer met 'win x games as y' etc ga ik niet specifiek voor, het is denk ik beter/leuker gewoon te spelen.quote:Op zondag 5 september 2010 20:44 schreef ASSpirine het volgende:
Ik ben meestal ook gek op achievements halen, bij angry birds allemaal 3 sterren halen. Of andere spelletjes alles op goud. Maar bij Starcraft 2 zal ik het maar laten
Toevallig (nouja omdat ie zo vet is natuurlijk) had Crota (blizzshouter op youtube) deze ook al gedaan.quote:Op zaterdag 4 september 2010 13:24 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja goed potje, maar de Protoss speler was wel minder in veel opzichten. Waarom die bijna de hele game maar bij 3 units bleef vond ik vooral apart. Commentaar kon wel wat beter, soms kwam er actie en zat hij aan de andere kant van de map.
Top, hier heb ik veel aan.quote:Op maandag 6 september 2010 15:28 schreef Henno het volgende:
[..]
Ik heb nu zelf de hele campaign op Normal gedaan, en het is erg vermakelijk. Of je er echt veel aan hebt v.w.b. multiplayer moet ik zelf ook nog zien, maar de missies zijn leuk (29 in totaal, inclusief de verborgen en alternatieve missies), en het hele verhaal ertussendoor ook. Sommige units en upgrades heb je alleen in de singleplayer (zoals science vessels (damn wat zijn die overpowered i.c.m. een hoop armored units) en medics).
Ik vond de campaign toen ik net begon ook zeker niet te makkelijk, en ik vond het een leuke manier om geleidelijk de units een beetje te leren kennen (en achievements halen is verslavend)
Singleplayer is erg goed, en als je mulitplayer skills een beetje wilt ontwikkelen doe dan de challenges en probeer zeer op gold te halen. Ik heb er erg veel aan gehad, leren wat wat countert en met toss hebben veel mensen geen idee wat ze meoten als je als een idioot begint te psi stormenquote:Op maandag 6 september 2010 15:59 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Top, hier heb ik veel aan.![]()
Even opzoeken waar die het goedkoopst is. In de winkel althans, want ik wil de game nu hebben.
De replay waarde van de singleplayer liegt er trouwens ook niet om. Nadat je de campaign op normal (of meteen op hard als je enigszins affiniteit voor RTS hebt) hebt uitgespeeld, kun je het nog een keer op brutal doen (toch een flink niveau verschil) of ale achievements halen, etc. Verder is het nog even wachten op de ontwikkeling van goede custom maps, maar het zal vast niet lang duren voor DotA voor SC2 er is en ander zulk soort lolligheid.quote:Op maandag 6 september 2010 14:42 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
CIV V bekijk ik inderdaad net. Sowieso leuk, maar heb de oude starcraft ook gedaan en door mijn nieuwe laptop twijfelde ik deze te halen. En in dit topic zijn jullie erg positief.
Heb Warcraft 3 ook met veel plezier gedaan (singleplayer althans), maar ik dwing mezelf wel sneller te spelen. Is de singleplayer bij SC 2 goed genoeg om lekker in te komen?
Niet dat je na drie levels klaar bent en wordt geslacht online.
Komen vanzelf als je random speelt. Snap geen zak van dat ranking systeem... speel net 2 potjes als silver 1vs1, win 2 keer van platinum met 6 pools. Ik bedoel als je in plat zit moet je toch een 6 pool wel af kunnen houden?quote:Op maandag 6 september 2010 15:36 schreef Baszh het volgende:
[..]
Ik ook, ik heb onderhand alle campaign achievements gehaald en ook alle exploration. Die van multiplayer met 'win x games as y' etc ga ik niet specifiek voor, het is denk ik beter/leuker gewoon te spelen.
Gefeli!!!quote:Op maandag 6 september 2010 17:31 schreef YoshiBignose het volgende:
Yippie, gepromote naar platinumBen nu platinum in 1v1, 2v2, 4v4 en diamond in 3v3
Als je een 6pool niet ziet aankomen is het nog altijd lastig. Daarnaast, platinum zegt niet zo heel erg veel. Een vriend van me zit in Platinum maar als die een 6pool op z'n mik krijgt is hij er sowieso geweest.quote:Op maandag 6 september 2010 17:26 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Komen vanzelf als je random speelt. Snap geen zak van dat ranking systeem... speel net 2 potjes als silver 1vs1, win 2 keer van platinum met 6 pools. Ik bedoel als je in plat zit moet je toch een 6 pool wel af kunnen houden?
ik zit in diamond en ik heb precies hetzelfde probleem als jij. Je divisie zegt wel iets, maar lang niet alles.quote:Op maandag 6 september 2010 19:03 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja, dat overkomt iedereen wel eens. Ik speelde vandaag nog een potje waar ik m'n spawning pool gewoon vergat... dan denk ik ook van ben ik aan het slapen ofzo. Ik denk wel dat ik het moeilijk ga krijgen in platinum, zo goed vind ik mezelf eigenlijk ook weer niet. Hotkeys gebruik ik zelden en soms heb ik gewoon teveel resources. Ach ja, kijk wel hoe lang ik het vol hou
Doe's een replay posten dan. Misschien kunnen wij hier wel iets simpels adviseren aan de hand van je gameplayquote:Op dinsdag 7 september 2010 00:39 schreef Ericjuh het volgende:
pfff blijf ook gewoon zuigen in deze game. Als test doe ik gewoon een aantal potjes tegen de computer, maar wordt gewoon flink ingemaakt op medium. ik kan wel winnen, maar dan kost één potje mij gewoon 2 uur.
Keb zo'n beetje al die tips van i suck at starcraft 2 opgevolgd.. tot nu toe zonder resultaat.
Klopt inderdaad. De replaywaarde is groot hierdoor. Merk dat normal veel te makkelijk is.quote:Op maandag 6 september 2010 17:12 schreef andrew.koster het volgende:
[..]
De replay waarde van de singleplayer liegt er trouwens ook niet om. Nadat je de campaign op normal (of meteen op hard als je enigszins affiniteit voor RTS hebt) hebt uitgespeeld, kun je het nog een keer op brutal doen (toch een flink niveau verschil) of ale achievements halen, etc. Verder is het nog even wachten op de ontwikkeling van goede custom maps, maar het zal vast niet lang duren voor DotA voor SC2 er is en ander zulk soort lolligheid.
Zal ik vanmiddag even doen. Ik denk echter al te weten wat de fout is. Op een gegeven moment weet ik gewoon niet meer wat te doen.quote:Op dinsdag 7 september 2010 03:11 schreef tedkees2 het volgende:
[..]
Doe's een replay posten dan. Misschien kunnen wij hier wel iets simpels adviseren aan de hand van je gameplay
ach de enige die echt die hotkeys uberveel gebruiken zijn die koreanen maarja die worden daar ook voor betaald dusquote:Op maandag 6 september 2010 19:03 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja, dat overkomt iedereen wel eens. Ik speelde vandaag nog een potje waar ik m'n spawning pool gewoon vergat... dan denk ik ook van ben ik aan het slapen ofzo. Ik denk wel dat ik het moeilijk ga krijgen in platinum, zo goed vind ik mezelf eigenlijk ook weer niet. Hotkeys gebruik ik zelden en soms heb ik gewoon teveel resources. Ach ja, kijk wel hoe lang ik het vol hou
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |