quote:Op dinsdag 14 september 2010 21:13 schreef Pandora73 het volgende:
Persoonlijk vind ik dat veel "normale" mensen eens wat méér zouden moeten nadenken over allerlei dingen. Bewust(er) keuzes maken kan namelijk ook veel spijt en frustratie voorkomen.
Een relatie is nog tot daar aan toe, maar kindjesquote:Op dinsdag 14 september 2010 19:02 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
@EG: seks met collega's mag mits er geen relatie uit voorkomt. Want dat gaat niet samen.
Precies. Mensen doen alles om tov van elkaar te wedijveren op alle fronten, vooral ook privé. Het was jaren geleden al zo dat je anders gewoon niet meer meetelt. Eigenlijk te gek voor woorden. Ik liet mij er nooit in meeslepen, tel dan maar niet mee....Het uitte zich vooral in de vakantietijd, de ene kwam nog met een spannender verhaal terug dan de andere (hoe gevaarlijker hoe liever, vaak zwaar aangezet, maar goed)quote:Op dinsdag 14 september 2010 19:03 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
C'est pas facile avec autisme, loin de vela. Mensen jagen elkaar onbewust ook op, lijkt het. Men wil iets te vertellen hebben; zo wil ik zelf ook de boot niet missen.
Ze bedoelen het denk ik niet kwaad. Ook ik merkte het terloops op met mijn "modus operandi" analyse over jouquote:Ja, ik geloof wel dat het voor ASS-ers moeilijk is. Een enkeling in mijn netwerk denkt dat het onderwerp Inkomen en Toeleiding naar arbeid een obsessie van mij is. Obsessie... ik moet toch ook mijn brood verdienen?! Mensen met ASS die zo sneaky zijn om hier mijn berichten te lezen en het denken beter te weten
Laat ik het analyseren naar een breder verband trekken: ze denken veel meer, ze leven veel meer in hun hoofd dan in hun hart (gevoel). En ja, dat kan je wel degelijk ongelukkiger maken..... Het soms goed om juist niet teveel na te denken. Vaak zijn dingen helemaal niet logisch. Soms is het beter om je met je gevoel in het hier en nu bij feiten stil te staan. Dat kan je leven wel aangenamer makenquote:Verbaal zeer sterk zijn heeft zijn nadelen. Zou het niet zo zijn als mensen met ASS wat minder analyseren, dan ook gelukkiger worden?
quote:Op dinsdag 14 september 2010 22:24 schreef Major-Balls het volgende:
[..]
Ik wil nog even een 10+ geven aan EG voor het gebruiken van het woord sophisticated![]()
Dat is toch denk ik wel mijn favoriete nummer 1 woordBriljant, zelfs in text ziet het er super mooi uit
![]()
Dat reanimeren toch hopelijk niet met een AED?quote:Ik ga morgen even proberen een nieuw eigen accountje te scoren, dan ben ik beneden bezig met een leuk projectje, ga ik een oude pc "reanimeren" en dat wordt dan een fileserver en testomgeving in mijn netwerk.
Dus dan ben ik lekker aan het rommelen. En beneden staat ook een krachtigere computer dan de mijne, dus laat ik die ondertussen draaien op 1 van mijn eigen linux bootdisks met leuke software erop en dan eens even kijken hoe snel dat ding door mijn dictionaries heen knalt
-rf?quote:Op woensdag 15 september 2010 17:12 schreef robuust89 het volgende:
En wat nou echt schijtirritant is he...
Kijk, ik programmeer. Best leuk om te doen, weet je. Alleen nu heb ik zo'n probleem, dat ik me god niet weet hoe ik die oplossing van me hoofd naar het scherm moet verplaatsen, als het ware. Chaos in het hoofd, paniek, paniek! Makes me feel like a moron![]()
Wie kan er even een sudo rm -rf / draaien?
Moet kunnen tochquote:Op woensdag 15 september 2010 17:38 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Een relatie is nog tot daar aan toe, maar kindjes
"gesophisticeerd" gebruik ik zelf ook nog wel eensquote:Op woensdag 15 september 2010 17:57 schreef EchtGaaf het volgende:
Het gekke was dat er maar geen goed Nederlands equivalent kwam bovendrijven, toen ik het zinnetje typte...Dat heb ik vaker, dat ik een woord zoek en makkelijker een Engels woord vind dan een Nederlandse versie
Maar de Belgen doen het wat netter dan ik, Belgen proberen het nog een beetje te vertalen en zouden dan "gesophisticeerd" neerplempen![]()
Ik heb wel wat met woorden. Bijvoorbeeld expireren is zo'n woord![]()
Dat reanimeren toch hopelijk niet met een AED?![]()
Zou inderdaad weer leuk zijn als je weer met een eigen account komt
-rf is goed, waar r staat voor recursief en f is als in forcequote:Op woensdag 15 september 2010 18:30 schreef Major-Balls het volgende:
[..]
-rf?
het is of -r of -f of -fr .. wat is het probleem?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
Autisme/Asperger komt in vele vormen voor. Sommigen maken een succesvolle carrière door en krijgen pas op latere leeftijd een diagnose. Op basis van mijn eigen ervaring kan ik je aanraden om je niet te veel van de diagnose aan te trekken als je je er niet voldoende ik herkent. Naast verschillen met NT'ers zijn er ook genoeg overeenkomsten.quote:Op woensdag 15 september 2010 18:03 schreef francis998 het volgende:
En tegelijkertijd zit ik een beetje voor de helft in een soort ontkenningsfase.Mede doordat autisme zo vaag is, en ik vooral kleine verschillen merk met NT'ers heb ik de neiging tot het denken dat er helemaalniks mis is, en dat ik het me aanpraat, maar ik heb van meerdere dingetjes sinds de basischool al last..
Maar goed, het wordt even kijken hoe alles nu gaat lopen, want aan de andere kant heb ik momenten waarop de depressie dus weer heel sterk terugkeert, en ik zomaar boos/geirriteerd en gigantisch somber wordt.
Dat van die ontkenningsfase ik weet niet of anderen dat herkennen?? Maar hoe ging(e) jij of jullie daarmee om.
Hoe bedoel je expres? of grappig? Ik bedoel en meen het heel serieus. Bewustwoording is een heel mooi en belangrijk woord, het is voor mijzelf ook heel erg belangrijk geweest zo'n 2 jaar geleden.. ik ben toen ook keihard met bewustwoording geconfronteerd. En het is ook zo dat het gros van de mensen eens wat bewuster moeten worden, wat langer of dieper bij dingen stil staan, nadenken.. Niet dat gejaagde en als een kip zonder kop rondrennen.quote:
In de categorie deltree c:\ /y of format c:quote:Op woensdag 15 september 2010 17:12 schreef robuust89 het volgende:
Wie kan er even een sudo rm -rf / draaien?
Que? Stelletje computernerds.....quote:Op woensdag 15 september 2010 20:24 schreef DeepChord het volgende:
[..]
In de categorie deltree c:\ /y of format c:.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 15 september 2010 20:26 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Que? Stelletje computernerds.....We moeten inderdaad niet teveel over computers praten, anders worden er nog bepaalde vooroordelen bevestigd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dat vind ik trouwens wel vervelend, dat er soms zo laatdunkend over ICT en over mensen die in dat vakgebied werken. Net alsof het allemaal probleemgevallen en idioten zijn. Terwijl je er zoveel verschillende werkzaamheden in kunt verrichten die in bepaalde gevallen best veel contact met klanten en collega's vereisen.. Totaal geen werk voor idioten en probleemgevallen.
Och die vooroordelen hoor je overalquote:Op woensdag 15 september 2010 20:38 schreef DeepChord het volgende:
[..]
We moeten inderdaad niet teveel over computers praten, anders worden er nog bepaalde vooroordelen bevestigd..
Dat vind ik trouwens wel vervelend, dat er soms zo laatdunkend over ICT en over mensen die in dat vakgebied werken. Net alsof het allemaal probleemgevallen en idioten zijn. Terwijl je er zoveel verschillende werkzaamheden in kunt verrichten die in bepaalde gevallen best veel contact met klanten en collega's vereisen.. Totaal geen werk voor idioten en probleemgevallen.
quote:Op woensdag 15 september 2010 20:26 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Que? Stelletje computernerds.....Ik snap er ook niets van.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
XML kinderspel .. applicaties.. leuk heh? Die ga ik dus straks maken.. 9 op 10 dat jullie met dezelfde database systemen werken.. En daar komt Java dan ook weer bij kijken.quote:Op woensdag 15 september 2010 20:42 schreef Cassandra87 het volgende:
Ohja met programmeren heb ik overigens niets. Ik zei al tegen detroit, is dat nou xml ofzo?
Ik kreeg wel een pluim voor t feit dat ik XML kendeEn verder een goed bedoeld lachje (jaja hij lachte mij gewoon uit
)
Ik heb meer met applicaties, daar ben ik altijd erg rap mee. Handig om je toch in een zekere zin onmisbaar te maken plus ik mag nieuwe applicaties altijd als eerste uittesten
quote:Op woensdag 15 september 2010 20:56 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik snap er ook niets van.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kan je wel Pi tot heul veul achter de komma uit je hoofd?
Of hou je van treinen, een treinbrein?![]()
Anders houdt het snel op hoor![]()
Weet je wat trouwens ook weer zo mooi is.. Dat Java dus heh, is vernoemd naar de koffie![]()
Zo is er dus ook JavaBeans.. leuk heh?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |