Dat is inderdaad klachtwaardig. Dan moet het weer minimaal zoveel karakters zijn, dan mag het weer niet met een cijfer beginnen of moet er verplicht een hoofdletter in zitten.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:16 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
Wachtwoorden zijn idd wel handig, maar waarom mag je bij de 1 alleen letters, bij de ander is een combinatie van letters en cijfers verplicht maar mogen leestekens weer niet etc etc
Best wel irritant
En dat los je vast op door overal met je hyves-account in te moeten loggen waar allemaal privégegevens opstaan.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:15 schreef StreetLegal het volgende:
Ja en dan liggen je gegevens verdomme nog in 100 databases ook, die ze doorverkopen aan viagra pillen bedrijven.
Terechte klacht dus.
Dat bedoel ik idd. Voor de wat minder belangrijke dingen wil ik niet 100 verschillende wachtwoorden moeten onthouden.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:18 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dat is inderdaad klachtwaardig. Dan moet het weer minimaal zoveel karakters zijn, dan mag het weer niet met een cijfer beginnen of moet er verplicht een hoofdletter in zitten.
er zijn ook mensen die geen hyves hebben willen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:14 schreef Ritmo het volgende:
Wat een hel is dat, elke keer weer opnieuw registeren op elke website en 2 pagina's vol met dingen in moeten vullen. Waarom kan er gvd niet gewoon een knop komen (zoals op de site van ML) waarmee je via je Hyves account in kan loggen?
Dan registeren die maar lekker, en laat de normale mensen dan via de Hyves knop inloggen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:22 schreef Dawnbreaker het volgende:
[..]
er zijn ook mensen die geen hyves hebben willen.
Er zijn ook genoeg mensen die geen hyves hebben, maar Facebook.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:26 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dan registeren die maar lekker, en laat de normale mensen dan via de Hyves knop inloggen.
Mastaline.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:16 schreef JaapAapSmulPaap het volgende:
Wachtwoorden zijn idd wel handig, maar waarom mag je bij de 1 alleen letters, bij de ander is een combinatie van letters en cijfers verplicht maar mogen leestekens weer niet etc etc
Best wel irritant
Klopt, daarom heeft ML ook een Facebook-knop.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:29 schreef ThaTim het volgende:
[..]
Er zijn ook genoeg mensen die geen hyves hebben, maar Facebook.
moet je toch nog steeds registreren...quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:19 schreef Daniel1976 het volgende:
Neem een vingerafdruk scanner. Probleem opgelost. Bijhorend programma installeren en klaar.
Bij een site alleen nog even je vinger over het ding halen
Juistem.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:06 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
moet je toch nog steeds registreren...
Dan zal Hyves wel plat liggen.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:12 schreef AdvancedPower het volgende:
Hyves.Zitten daar echt nog mensen op?
quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:12 schreef AdvancedPower het volgende:
Hyves.Zitten daar echt nog mensen op?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |