Deadmau5 ging nog wel iets van een uurtje verder na Massive Attackquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 16:59 schreef Nouct het volgende:
Baal er een beetje van. Ik moest kiezen tussen Deadmau5, Massive Attack en Shantel. Uiteindelijk naar MA gegaan, was ook super vet. Jammer dat Deadmaus niet meer naar Nederland komt!
Juist op die breaks ging ik los. wat een heldquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 09:59 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
![]()
Dan weet jij niet wat een break is.
Oftewel: een stukje waar er geen beat is maar vooral 'strings' of iets anders en je dus niet op de beats door kunt dansen. Bij breaks heb ik het niet over breaks zoals bij breakbeat.
Hmm das dan raar, voor mijn gevoel heb ik maar enkele minuten van Deadmau5 gezien!quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:00 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Deadmau5 ging nog wel iets van een uurtje verder na Massive Attack
http://www.lolwands.nl/timetablequote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:19 schreef Nouct het volgende:
[..]
Hmm das dan raar, voor mijn gevoel heb ik maar enkele minuten van Deadmau5 gezien!
En ik was toen in een normale toestand!
Een normale toestand is op LL toch van de kaart?quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:19 schreef Nouct het volgende:
[..]
Hmm das dan raar, voor mijn gevoel heb ik maar enkele minuten van Deadmau5 gezien!
En ik was toen in een normale toestand!
Dat was dus een dubstep stuk.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 17:31 schreef Balgehakt het volgende:
Heb de laatste 20 minuten gezien van Deadmau5, was niet zo heel erg onder de indruk eigenlijk. Ging me allemaal wat te traag en futloos. Maar goed, misschien dat ik er ook beter in had gezeten als ik de hele set had gezien in plaats van een klein stukje.
Ja, en dat moet ie maar niet meer doen. De rest was wel vet.quote:
Vond ik ook. Vond het verder echt een fantastische set! Helemaal uit m'n dak gegaan maar die dubstep hoeft van mij niet.quote:Op dinsdag 24 augustus 2010 18:13 schreef Aure het volgende:
Ik baalde ook van die dubstep op het einde... Ga je net lekker uit je dak krijg je zoiets.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |