Is toch niets illegaal aan.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:08 schreef Socios het volgende:
Het ondernemen van illegale praktijken wordt op FOK! niet op prijs gesteld.
inderdaad, dan heb je de tunnel wel klaar voor lowlands 2011quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:13 schreef _Michiel_ het volgende:
Ik zou gewoon een tunnel graven vanaf Harderwijk naar het festivalterrein. Geen bewaker of valse herder die je tegenhoudt.
Bandje is niet geldig meer als je het terrein verlaat volgens mij.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:15 schreef RedGuy het volgende:
Ik zat er ook aan te denken, aangezien het al zondag is, om naar de Kiss & Ride te gaan en mensen die naar huis gaan een euro geven voor hun bandje om vervolgens bandje bij jezelf om doen en naar binnen te gaan.
Jawel, want je hebt ook mensen die in een hotel slapen of gewoon thuis slapen.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:22 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Bandje is niet geldig meer als je het terrein verlaat volgens mij.
Jawel, maar het bandje kan niet af zonder het kapot te maken en dan is het dus niet meer geldig.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:22 schreef FreezePop het volgende:
[..]
Bandje is niet geldig meer als je het terrein verlaat volgens mij.
Duidelijk..jij bent dus nog nooit geweest...succes met je actiequote:Op zondag 22 augustus 2010 12:07 schreef RedGuy het volgende:
Na 2 dagen dingen te hebben gezien op TV ben ik er he-le-maal klaar mee.
Ik zit me thuis enorm op te vreten dat ik er dit jaar niet bij ben, dus ik heb besloten vandaag heen te gaan.
Maar ik ga er niet voor betalen, dus wat zijn de beste manieren om gratis het terrein op te komen?
Over het hek klimmen is mijn 1e optie, maar mochten er betere ideeën zijn, hoor ik ze graag.
Doorzichtig plakbandquote:Op zondag 22 augustus 2010 12:34 schreef _Michiel_ het volgende:
[..]
Jawel, maar het bandje kan niet af zonder het kapot te maken en dan is het dus niet meer geldig.
Ik ben 3 jaar achter elkaar geweest, en een vriend van me is vorig jaar echt gratis op het terrein gekomen. True story.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:38 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Duidelijk..jij bent dus nog nooit geweest...succes met je actie
Lijm, nietjes, vastbranden.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:34 schreef _Michiel_ het volgende:
[..]
Jawel, maar het bandje kan niet af zonder het kapot te maken en dan is het dus niet meer geldig.
Nee.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:41 schreef Stephan1237 het volgende:
Waarom gratis? Heb je geen geld om ervoor te betalen?
Over het hek geklommen, en paar uur later had ie opeens een bandje.quote:Op zondag 22 augustus 2010 12:53 schreef devl1nsect het volgende:
Hoe heeft die vriend van je het dan gedaan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |