http://www.showbiznewz.nl(...)monique-de-gier.htmlquote:Jan Paparazzi getrouwd met Monique de Gier
21 augustus 2010, Zaterdag
Jan Paparazzi, de sidekick van Robert Jensen is vandaag getrouwd met Monique de Gier. Zij is producer bij de NCRV.
Jan, die eigenlijk Jan Zwart heet, kent Monique al meer dan 20 jaar. Ze trouwden vrijdagmiddag in de tuin van De Kastanjehof in De Lage Vuursche.
Als je haar naam googled, krijg je meteen dat nieuwsberichtquote:
mensen die zoeken met nederlandse zoekmachinesquote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:13 schreef DuTank het volgende:
[..]
Als je haar naam googled, krijg je meteen dat nieuwsbericht
radio in het algemeen is te zielig voor woorden, maarja, bij gebrek aan beter luister je toch maar 1 van de zenders die je het meest aanspreekt..quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:19 schreef atomicrunner het volgende:
grote mongool met zn zielige en achterlijke prank-calls.
Maarten?!?quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:19 schreef atomicrunner het volgende:
grote mongool met zn zielige en achterlijke prank-calls.
Maar die sukkel die op tv de mongool die niet kan praten speelt en op de radio een grote bek heeft moet dood.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:23 schreef mschol het volgende:
[..]
radio in het algemeen is te zielig voor woorden, maarja, bij gebrek aan beter luister je toch maar 1 van de zenders die je het meest aanspreekt..
jeuj, een Monique de Gier facebook en hetzelfde nieuwsbericht net andersom in de volgordequote:Op zaterdag 21 augustus 2010 18:16 schreef mschol het volgende:
[..]
mensen die zoeken met nederlandse zoekmachines
http://www.google.com/search?hl=en&q=Monique+de+Gier&meta=
nee, je meent t. is nog steeds zo.quote:Op zaterdag 21 augustus 2010 23:21 schreef SEMTEX het volgende:
Die foto was ooit de standaardfoto op hyves. Zo irritant
quote:Op zondag 22 augustus 2010 15:53 schreef Refurb het volgende:
[ afbeelding ]
Nou, ik weet niet of het de juiste Monique is.
ik hoop t wel. die zag ik ook al toen ik ernaar zochtquote:Op zondag 22 augustus 2010 15:53 schreef Refurb het volgende:
[ afbeelding ]
Nou, ik weet niet of het de juiste Monique is.
Ik dacht eigenlijk dat hij Jan van Zanten heet? Iemand?quote:Jan, die eigenlijk Jan Zwart heet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |