FOK!forum / Flora & Fauna / Nederlands kind valt in berenkuil Duitse zoo
Greysdonderdag 19 augustus 2010 @ 20:17
quote:
Nederlands kind valt in berenkuil Duitse zoo

LUNEBACH - Een Nederlands meisje (3) uit Zeeland is woensdag in een Duitse dierentuin over een hek geklommen en vervolgens in een berenkuil gevallen. Het kind kreeg van een Aziatische zwarte beer een klap in het gezicht.

De vader van het meisje redde haar, maar ook hij kreeg een uithaal van het 1.90 meter lange beest. Het meisje is lichtgewond, de 34-jarige vader is er slechter aan toe. De twee verkeren niet in levensgevaar.

Het ongeval gebeurde in de Eifelzoo in het Duitse Lünebach. Het kind klom op een onbewaakt moment over het een meter hoge hek en belandde aan de andere kant van het hek in het water.

Verwondingen
Het meisje werd per helikopter naar een ziekenhuis overgebracht. Haar vader ligt met verwondingen aan zijn been in een ander ziekenhuis. De vader, moeder en twee kinderen (3 en 6) uit Zeeland waren een dagje op bezoek in de dierentuin.
,,De twee hebben erg veel geluk gehad. Het had slechter kunnen aflopen'', vertelt een politiewoordvoerder. De politie onderzoekt of er sprake is van nalatigheid van de ouders of van de kant van de dierentuin.
Bron



Lekkere dierentuin, als kinderen van 3 met gemak over een 1 meter hoog hek kunnen klimmen en bij de beren kunnen vallen :o
JaapAapSmulPaapdonderdag 19 augustus 2010 @ 20:18
Gebitchslapped door een beer :')
TeringHenkiedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:19
tho_Omasdonderdag 19 augustus 2010 @ 20:21
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 20:17 schreef Greys het volgende:

Lekkere dierentuin, als kinderen van 3 met gemak over een 1 meter hoog hek kunnen klimmen en bij de beren kunnen vallen :o
Prima dierentuin, marginaal gezin.
Greysdonderdag 19 augustus 2010 @ 20:22
quote:
Op donderdag 19 augustus 2010 20:21 schreef tho_Omas het volgende:

[..]

Prima dierentuin, marginaal gezin.
Mwah, oneens. Ik snap best dat de ouders zelf een verantwoordelijkheid hebben hier, maar in een dierentuin komen hordes kinderen, ook met schoolreisjes, die je niet elke minuut aan het handje kunt houden. Dus zorg je er als dierentuin ook voor dat dit soort ongelukken niet zó gemakkelijk kunnen gebeuren lijkt me.
SiGNedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:39
Hoax, de Berekuil is in Utrecht :Y

Overigens snap ik nei thelemaal waarom die vader niet ook gewoon meegenomen is met de heli..
als je toch beiden in het ziekenhuis moet zijn lijkt me dat wel handig.
GreatWhiteSilencedonderdag 19 augustus 2010 @ 20:53
Geen ruimte, traumaheli's zijn nogal krapjes.
SiGNedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:34
Zoveel ruimte neemt een baby toch niet in? en anders hebben ze vast wel een kastje ofzo waar ie in kan ;)
GreatWhiteSilencedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:53
Het ging om een kind van drie jaar, die is dus al zo'n twee jaar geen baby meer... :P
SiGNedonderdag 19 augustus 2010 @ 21:58
ok, zal even proppen worden dan.. ;)
GreatWhiteSilencedonderdag 19 augustus 2010 @ 22:04
Het heeft een beren-trauma en het spartelt. :+ Heb je enig idee hoe sterk een kind van 3 is? Dat valt best tegen. :o