Eh, hoe kun je een halve maagdelijkheid verliezen?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:53 schreef sinadO het volgende:
[..]
Een tijdje terug heeft hij zijn halve maagdelijkheid verloren bij een verlopen heroïnehoer.
Volgens mij kán hij niet eens neuken.
Jah erg geloofwaardig. Mazzelquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:40 schreef turnazz het volgende:
Schenkstroop het spijt me je dit te moeten vertellen, maar je buurmeisje lag net te stuiteren op mijn pik.. ze loopt heen en weer, om al die sperma vlekken op haar vloer weg te poetsen..
Daarom zeg ik, hij kán niet eens neuken.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:57 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Eh, hoe kun je een halve maagdelijkheid verliezen?
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:49 schreef Ruben_Nicolai het volgende:
Misschien is dit wat voor je:NiceSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of ben je hier ook te lelijk voor?
Je weet..
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:49 schreef Ruben_Nicolai het volgende:
Misschien is dit wat voor je:vast ranzige zooi van een nog ziekere geest dus ik klik niet op dat plaatje!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of ben je hier ook te lelijk voor?
heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
Ah toe, het zal jou zeker bevallen!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:01 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
vast ranzige zooi van een nog ziekere geest dus ik klik niet op dat plaatje!
Dan zou ik een skimasker aantrekken en als verrassing gewoon opeens in de woonkamer staan.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ze doet HBO. Dus ik zou gelijk door d emand vallen.
Ik vraag me wel af wat voor studie ze doet. 24 en nogsteeds HBO ?
En hoe doe je dat. Ik ben Sho Kosugi niet.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:02 schreef Rapaille het volgende:
[..]
Dan zou ik een skimasker aantrekken en als verassing gewoon opeens in de woonkamer staan.
Die is veel te bekend! Ik vond hem goed toen hij nog underground was maar nu kent iedereen hem en is hij veel te commercieel.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En hoe doe je dat. Ik ben Sho Kosugi niet.
faalquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:59 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Jah erg geloofwaardig. Mazzel
Ik denk wel steeds meer aan mijn buurmeisje. volgens mij word ik beetje bij beetje flieft. En ik hou nieteens van aziatische meisjes! maar zij is wel heel mooi (indo - in nederland door opa, halfbloed dus). En ze is intelligent, en ze is volgens mij erg melig en ze is volgens mij erg lief en ze..
Ik ga nog een keer checken bij mijn leuke buurmeid (die overigens langer is als dan mij). Dan ga ik eten maken en nog briefje typen en dan wandelen en naar dr raam staren (geintje)
Misschien snapt ze die grap van 'Hoe Lang is een Chinees' welquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:59 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Jah erg geloofwaardig. Mazzel
Ik denk wel steeds meer aan mijn buurmeisje. volgens mij word ik beetje bij beetje flieft. En ik hou nieteens van aziatische meisjes! maar zij is wel heel mooi (indo - in nederland door opa, halfbloed dus). En ze is intelligent, en ze is volgens mij erg melig en ze is volgens mij erg lief en ze..
Ik ga nog een keer checken bij mijn leuke buurmeid (die overigens langer is als dan mij). Dan ga ik eten maken en nog briefje typen en dan wandelen en naar dr raam staren (geintje)
die swabberslang moet er wel inblijven voor de lossigheid he.. taal-naziquote:
Hoax, plassen en poepen doen meisjes tijdens de seksquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:03 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ja, meisjes gaan tijdens de seks minstens om de 5 minuten naar het watercloset.
Aan de wat ?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:08 schreef Tovenaar. het volgende:
[..]
Hoax, plassen en poepen doen meisjes tijdens de seks![]()
Dat buurmeisje is gewoon aan de rees
Klim via het balkon omhoog!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
En hoe doe je dat. Ik ben Sho Kosugi niet.
Nee. Dat buurmeisje is gewoon bang. Ze komt Schenkstroop namelijk elke dag tegen in het trappenhuis of buiten voor de deur. Dan kijkt hij met die ene speciale blik die alleen misvormde Chinezen hebben (derp) naar haar en ziet ze heel langzaam een sliertje kwijl uit zijn mondhoek naar beneden druipen. In zijn gedachten vertelt hij hele verhalen tegen haar maar in werkelijkheid komt er uit dat wat voor zijn mond moet doorgaan een soort oergeluid; "Bwuuuuuuuuuumeineeeeeuke". Dan vlucht ze naar binnen, de mismaakte Aziaat in zijn ellende achterlatend.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:08 schreef Tovenaar. het volgende:
[..]
Hoax, plassen en poepen doen meisjes tijdens de seks![]()
Dat buurmeisje is gewoon aan de rees
Ik ben dik en krijg mezelf niet omhoog. zoals een mede klasgenooot ooit zei over mij: hij heeft zijn gewicht niet mee.quote:
Gatver gaat tubgirl dus over sproei.. neh laatmaar. dont wanna know, dont wanna see.quote:
Zo gaat het waarschijnlijk ook echt jaquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:13 schreef sinadO het volgende:
[..]
Nee. Dat buurmeisje is gewoon bang. Ze komt Schenkstroop namelijk elke dag tegen in het trappenhuis of buiten voor de deur. Dan kijkt hij met die ene speciale blik die alleen misvormde Chinezen hebben (derp) naar haar en ziet ze heel langzaam een sliertje kwijl uit zijn mondhoek naar beneden druipen. In zijn gedachten vertelt hij hele verhalen tegen haar maar in werkelijkheid komt er uit dat wat voor zijn mond moet doorgaan een soort oergeluid; "Bwuuuuuuuuuumeineeeeeuke". Dan vlucht ze naar binnen, de mismaakte Aziaat in zijn ellende achterlatend.
Stel je nu eens voor, dat dit je leven is. En de Chinaman woont onder je. ZOU JIJ DAN NIET IJSBEREN, ONDERWIJL JEZELF AFVRAGEND OF JE DE NACHT WEL OVERLEEFT WANT JE LEEST OOK DE FOKS?!?
Nice!quote:
in zijn geval eerder; nee heb je, ja kan je vergeten.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:31 schreef DeBassist het volgende:
en daarbij.. ooit gehoord van nee heb je , ja kun je krijgen?
zegt wat over jou he. standaard slecht denken over een anderen. pfff..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:23 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Oh jee,![]()
Uit jouw mond klinkt dat alsof ze nu dood is.
alsnog kan je het proberenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:32 schreef Parkinson_XTC het volgende:
[..]
in zijn geval eerder; nee heb je, ja kan je vergeten.
Of nog eerder: "blijf uit mijn buurt met je schurftkop vieze stink Chinees" heb je, een mes tussen je ribben kun je krijgen als je nog één woord zegt.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:32 schreef Parkinson_XTC het volgende:
[..]
in zijn geval eerder; nee heb je, ja kan je vergeten.
Ik kon me inderdaad geen andere reden bedenken dus daarom dacht ik dat..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:26 schreef fairytalessuck het volgende:
De enige reden om te ijsberen is inderdaad eenzaamheid.
Je hebt helemaal gelijk!
* fobo checkt..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:39 schreef HoneyPop het volgende:
Had je mij maar niet af moeten wijzen
Gast, ik loop zo vaak te ijsberen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:39 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik kon me inderdaad geen andere reden bedenken dus daarom dacht ik dat..
Ik wil dr knuffelen ze is zo lief.. eenzaamheid verdient zo'n meisje toch niet? niet geheel onzelfzuchtig ben ik natuurljk ook benieuwd waarom ze dan zo eenzaam is.
mja.. zul je zien, de prakijkt is best zwart wit. Ik zei in mijn op al. ik ben gewoon estehetisch lelijk. ik denk dat de meeste mensen geneigd zijn het liefste aandacht te willen hebben van mooie mensen en niet de lelijkerds. wat heeft zij aan mij? stort ze haar hart uit bij mij, zal dat voor haar gevoel dan echt helpen? ze stort haar hart liever uit bij iemand waarvan zij denkt dat zij er ook wat aan heeft op de lange duur toch? pas dan help je haar. ik kan niks voor dr doen. hoogstens een keer boodschappen voor dr doen als ze ziek is.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:34 schreef 3rdRock het volgende:
ik denk dat je best een kans maakt bij haar. je kunt dan wel lelijk zijn, maar je hebt iig een zorgzame aard aangezien je het meisje, geheel zonder eigen belang, wilt helpen!
huh wat..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:39 schreef HoneyPop het volgende:
Had je mij maar niet af moeten wijzen
Kan toch ook haast niet andersquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 21:01 schreef Demon_Hunter het volgende:
Nu weet ik zeker dat jij een kloon bent.
Dat doe je niet in een Schenkstrooptopic, als je weet wat goed voor je is...quote:
Als ze aan het opruimen is, klinkt dat anders (ja ik woon al 3 jaar onder haar)quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:43 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Gast, ik loop zo vaak te ijsberen.
Dan ben ik aan het bedenken wat ik vandaag aan zal doen, of ik ben aan het bellen.
Misschien was ze wel aan het opruimen, kan ook.
Dat jij dan weer meteen denkt dat ze eenzaam is... *rolleyes*
Ik denk vraag het even.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:46 schreef sinadO het volgende:
[..]
Dat doe je niet in een Schenkstrooptopic, als je weet wat goed voor je is...
Niet alles door gelezen, maar nodig haar eens uit om wat te komen drinkenquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:46 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Als ze aan het opruimen is, klinkt dat anders (ja ik woon al 3 jaar onder haar)
Als ze aan het bellen is hoor ik haar praten tegen iemand die ik niet hoor (ja ook dat weet je wel na 3 jaar)
*rolleyes*
Oh mijn god, doe jij echt niks anders dan dat arme meisje in de gaten houden?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:46 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Als ze aan het opruimen is, klinkt dat anders (ja ik woon al 3 jaar onder haar)
Als ze aan het bellen is hoor ik haar praten tegen iemand die ik niet hoor (ja ook dat weet je wel na 3 jaar)
*rolleyes*
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 20:17 schreef Penisbaard het volgende:
Gewoon doen godverdomme, wat heb jij nou te verliezen.
Schaamteloze zelfquote:quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:48 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Oh mijn god, doe jij echt niks anders dan dat arme meisje in de gaten houden?
Geen wonder dat ze niet naar buiten durft en eenzaam lijkt.
quote:Nee. Dat buurmeisje is gewoon bang. Ze komt Schenkstroop namelijk elke dag tegen in het trappenhuis of buiten voor de deur. Dan kijkt hij met die ene speciale blik die alleen misvormde Chinezen hebben (derp) naar haar en ziet ze heel langzaam een sliertje kwijl uit zijn mondhoek naar beneden druipen. In zijn gedachten vertelt hij hele verhalen tegen haar maar in werkelijkheid komt er uit dat wat voor zijn mond moet doorgaan een soort oergeluid; "Bwuuuuuuuuuumeineeeeeuke". Dan vlucht ze naar binnen, de mismaakte Aziaat in zijn ellende achterlatend.
Stel je nu eens voor, dat dit je leven is. En de Chinaman woont onder je. ZOU JIJ DAN NIET IJSBEREN, ONDERWIJL JEZELF AFVRAGEND OF JE DE NACHT WEL OVERLEEFT WANT JE LEEST OOK DE FOKS?!?
Ik had het gelezen ja, lag echt in een deuk hier.quote:
Ow dus zoveel betekende mijn huwelijksaanzoek voor je..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:45 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
huh wat..
Honeypops in mijn topic! ik slaap lekker vannacht
Als je weet hoe mijn woning ervoor staat dan zou je ook niemand willen uitnodigen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:47 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Niet alles door gelezen, maar nodig haar eens uit om wat te komen drinken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Schenkstroop op 17-08-2010 23:05:45 ]heksehiel: Je hebt gelijk. Het gaat wel degelijk ook om het uiterlijk! Een mooi innerlijk word ik niet geil van namelijk.
P.F: Als ik 50+ ben doe ik het ook wel voor het innerlijk, maar nu het nog kan, ga ik ook voor uiterlijk
er zijn zeker gelijkenissen, maar ik heb wat zachtere trekken. Maar je weet wat er tegenover een foto van mijn koppie staatquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:49 schreef Schenkstroop het volgende:
Ps. Honeypop ik wil nogsteeds een fotoje van jou zodat ik dat kan vergelijken met dat van Mary.. Lijk je echt veel op haar of zij op jou?
Nee, zo denk ik alleen over psychopaten.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:33 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
zegt wat over jou he. standaard slecht denken over een anderen. pfff..
ik had wellicht moeten toelichten dat ze niet meer heen en weer loopt. icm dat mogelijke diarre verhaal.. vandaar.
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:00 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Als je weet hoe mijn woning ervoor staat dan zou je ook niemand willen uitnodigen.Goed. En nu gelooft echt helemaal NIEMAND meer dat jij geen kloon bent.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 8 augustus 2011 09:53 schreef McBlackLake het volgende:
Als alles fokkers de algemene consument zouden vertegenwoordigen zou de hele wereldeconomie in elkaar storten omdat ze alles kut en kanker vinden ;(
quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:00 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Als je weet hoe mijn woning ervoor staat dan zou je ook niemand willen uitnodigen.Zoals zo vaak zullen we het maar weer eens zeggen: misschien moet je er eens wat aan doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik lees zijn reacties niet maar hij vindt zichzelf dus zo geweldig dattie zichzelf quote ofzo?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:53 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Ik had het gelezen ja, lag echt in een deuk hier.
Alsof jij die niet leest.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:07 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik lees zijn reacties niet maar hij vindt zichzelf dus zo geweldig dattie zichzelf quote ofzo?
pfff. 3x fail.
Jij leest ze wel. Je reageert alleen niet. Dat is omdat je dondersgoed weet dat ik je door heb, trollkloontje.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:07 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik lees zijn reacties niet maar hij vindt zichzelf dus zo geweldig dattie zichzelf quote ofzo?
pfff. 3x fail.
Ik lees ze inderdaad nietquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:08 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Alsof jij die niet leest.
Gewoon doen, heb je weer even een halve seconde lol in je leven!
Yada yada yada, lul d'r maar overheen. Als jij nu net doet alsof je niet leest wat ik post dan zal de rest het ook wel niet lezen toch? Dan komt niemand er ooit achter dat jij een neppe relkloon bent. Tof!quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik lees ze inderdaad nietik zie in jouw post een quote dat hij zegt "schaamteloze zelfquote"dat lees ik nog net wel. Echter wat ie heeft gequote en wat ie verder zegt kan mij geen reet schelen want ghij zegt toch geen ene moer
Alsof jij weet hoe zusjes voelen.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
@trunstyles: nee ik heb geen zusje. wel een nichtje. en nee die ga ik niet doen. want dat is net een zusje wat dus niet goed voelt.
Wat hij zei klonk best geloofwaardig.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:12 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik lees ze inderdaad nietik zie in jouw post een quote dat hij zegt "schaamteloze zelfquote"dat lees ik nog net wel. Echter wat ie heeft gequote en wat ie verder zegt kan mij geen reet schelen want ghij zegt toch geen ene moer
@trunstyles: nee ik heb geen zusje. wel een nichtje. en nee die ga ik niet doen. want dat is net een zusje wat dus niet goed voelt.
Bedankt dat je in mij gelooftquote:Op dinsdag 17 augustus 2010 22:47 schreef apij4125 het volgende:
Schenkstroop Ga gewoon voor je doel You can do it
ja ik weet het nog. shit. dat wordt gewoon moeilijk.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:01 schreef HoneyPop het volgende:
[..]
er zijn zeker gelijkenissen, maar ik heb wat zachtere trekken. Maar je weet wat er tegenover een foto van mijn koppie staat
Is een beetje zoals jouw onderschrift.quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:21 schreef Hyundai het volgende:
Weer zo'n janktopic wat iedere keer hetzelfde is alleen dan in een andere omgeving.
Het is altijd hetzelfde;
TS ziet iemand leuk, TS is lelijk, TS durft niet. TS jankt maar op FOK! ipv actie te ondernemen.
Wordt een beetje saai
mja 't is maar wat je zelf wilt geloven hah..quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:15 schreef fairytalessuck het volgende:
[..]
Wat hij zei klonk best geloofwaardig.
Je weet niet of het geloofwaardig is of niet, je had z'n post toch niet gelezen?quote:Op dinsdag 17 augustus 2010 23:26 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
mja 't is maar wat je zelf wilt geloven hah..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |