FOK!forum / Televisie / [TV SC #10] Red Mijn Vakantie: pardon? PARDON?!
PiRANiAzondag 15 augustus 2010 @ 21:35

Van harte welkom in het officiële TV Slowchat topic. Dit topic is tot stand gekomen, nadat in 2009 de succesvolle SBS zondagavondreeks was begonnen, welke helaas tot haar einde is gekomen in juli 2010. Sindsdien is het topic gepromoveerd tot een algemene tv slowchat topic.

In dit topic kan dus gepraat worden over alle series, films, documentaires en over wat ze nog meer aan ons lieve kijkbuiskinderen aanbieden Maar natuurlijk is hier ook de vrijheid om over alles te praten wat je bezig houdt als je geen tv aan het kijken bent. Want ook dat kan in Nederland!

Op de zondagavond is het SBS6 gehalte hoger dan gebruikelijk. Iedereen is van harte welkom om mee te kijken naar spraakmakende programma's zoals Undercover in Nederland, Red mijn Vakantie, Smaakpolitie, Wegmisbruikers, Reportage, Urban Legends, Das je goed recht en Peter R de Vries.





- Ben je de trotse eigenaar van een Last Post? Open dan een nieuw topic! De OP van deze reeks is hier te vinden. Vergeet niet om de lijst met vorige topics bij te werken! Op zondag doet PiRANiA het als hij er is.
- Behandel elkaar met respect Zoals de moeder van Stampertje zou zeggen: als je niks aardigs kan zeggen, kan je beter je mond houden!
- Heb je een nieuwe UI? Werk dan zelf de wiki even bij!
- Word je aangehouden door wegmisbruikers of geconfronteerd door Alberto Stegeman? Wees dan sociaal en doe ons even de groetjes


Alle oude topics staan hier: http://piles.nl/fok/index.php?reeks_id=5
Statistieken zijn daar ook te vinden.



Alberto Stegeman is jarig geweest! En als zijn officiële fanclub hebben wij hem een kaartje gestuurd

Maracazondag 15 augustus 2010 @ 21:35
Ja, nu ben je wel te laat
Karinazondag 15 augustus 2010 @ 21:35
Dat dat kan in Frankrijk!
SuperrrTuxxxzondag 15 augustus 2010 @ 21:35
Karinazondag 15 augustus 2010 @ 21:35
Ja wel laat voor iemand die topics heeft klaarstaan
PiRANiAzondag 15 augustus 2010 @ 21:35
Er gebeurt iets geks
Karinazondag 15 augustus 2010 @ 21:36
Wat zit hij nou te lachen, Alberto dit is errug hoorrrr!
Gorrozondag 15 augustus 2010 @ 21:36
Dubbel