Dat moet ze zelf weten, dan gaat ze niet naar school! Of wacht tot ze 18 is....quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:37 schreef Hyundai het volgende:
Hallo,
Iemand die ik ken, ik noem haar even voor het gemak A. heeft zich ingeschreven op het ROC in Apeldoorn. Kosten zijn al betaald en de zooi met de DUO is ook al geregeld.
Alleen nu moet ze dus ivm de reiskosten van en naar Apeldoorn naar een ROC dat dichterbij is. Alleen weigert ze dat zelf. Ze wil absoluut niet naar die school, maar Apeldoorn is ook geen optie omdat dat teveel geld kost ( 310 euro per maand ).
Nu weten wij hier niet hoe we haar kunnen overtuigen. Ze weigert dus naar een ROC dichterbij gelegen te gaan. Anders beweert ze dat ze helemaal niet naar school gaat.
Heeft iemand ideeën?
Tja.... Daar ben je zelf bij. Waarom wilt ze niet naar die ene locatie dan? En wat voor opleiding doet ze/gaat ze doen?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:42 schreef Hyundai het volgende:
Ja maar wij vinden dat ze naar school moet
Ben jij haar papa?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:42 schreef Hyundai het volgende:
Ja maar wij vinden dat ze naar school moet
Ja lijkt me wel, ik denk niet dat ze bij de IBG fora gaan lezen of een dermate ontwikkeld reukorgaan hebben dat ze dat kunnen ruiken...quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:23 schreef Hyundai het volgende:
A. is overtuigd om naar die ROC school te gaan. Ik heb nu dus alleen even de vraag hoe het zit met de IB groep. Gaat dat automatisch of moet ik een wijziging oid doorgeven?
quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:31 schreef alors het volgende:
[..]
Ja lijkt me wel, ik denk niet dat ze bij de IBG fora gaan lezen of een dermate ontwikkeld reukorgaan hebben dat ze dat kunnen ruiken...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |