Cokesnuivende tieners in HDR, dat is op zich al een aparte serie waardquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 08:37 schreef NiGeLaToR het volgende:
Goed gedaan hoor, je hebt de materie goed onder de knie![]()
Leuk ook dat je niet in de waanzinnige photomatix HDR-over-de-top-mogelijkheden bent gestonken. Kan overigens ook leuk zijn, maar dit past goed. Enige commentaar is dat je gekozen onderwerpen niet heel erg Volendams zijn. Als je ook een of twee platen van de authentieke haven en straten daar omheen had genomen (bruggetjes, kanten gordijntjes of snuivende tieners) had ik Volendam ook daadwerkelijk herkend
Zo, die zijn een stuk donkerder dan ik verwacht had!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 07:24 schreef PiperMaru het volgende:
Xcalibur vroeg nog om de originelen. Dit zijn steeds de middelste van de serie exposures, dus zonder compensatie en onbewerkt. Ik vind zelf het verschil met de originelen toch wel groot.
Pcies, ben ik met je eens.. nr 1 is zeker bizar sterielquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 08:41 schreef PiperMaru het volgende:
[..]
Cokesnuivende tieners in HDR, dat is op zich al een aparte serie waard![]()
![]()
Misschien is de TT een beetje misleidend. Ik vond het juist leuk om deze serie te plaatsen omdat de huisjes op het park zogenaamd typisch Volendams zijn, maar eigenlijk gewoon hartstikke fake. Niks authentieks aan. In combi met het HDR-effect geeft dat wel een bepaald steriel, vervreemdend effect, vooral op #1.
Daarnaast had ik ook geen zin om mijn statief mee te slepen naar het dorpje.
Thanks!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 19:24 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Pcies, ben ik met je eens.. nr 1 is zeker bizar steriel![]()
En je zoekt ook mooie lijnen op, zoals met de steiger in het water.. in de HDR loopt de reflectie gewoon over in de steiger. Mooi
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |