quote:Op maandag 20 juni 2011 17:26 schreef Tism het volgende:
[..]
Dat was het Metropole Orkest en Serj Tankian (de zanger van System Of A Down) volgens mij..
Holy fuck, die dude die op 0.42 de lucht in word gegooid en na een salto weer keihard neerklapt.quote:
quote:Op maandag 27 juni 2011 00:10 schreef conobram het volgende:
Het rolletje van mijn camera is meestal vol net voor dat de poort open gaat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of heb je een speciale analoge?
quote:Op maandag 27 juni 2011 00:11 schreef PiRANiA het volgende:
[..]Lijkt me logisch als er een rolletje in zit eh.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of heb je een speciale analoge?![]()
Ik bedoelde of je een speciale hebt, met een bijzondere lens ofzo, dat dat de reden is dat je analoog fotografeert...quote:Op maandag 27 juni 2011 00:14 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Lijkt me logisch als er een rolletje in zit eh.
Ah, ok.quote:Op maandag 27 juni 2011 00:15 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Ik bedoelde of je een speciale hebt, met een bijzondere lens ofzo, dat dat de reden is dat je analoog fotografeert...
Fisheyes blijven nice, vooral voor sfeerplaatjes als die van jou!quote:Op donderdag 30 juni 2011 19:57 schreef Junkie het volgende:
Jeuj, het topic is weer open.![]()
![]()
En ik kom er net pas achter.![]()
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Dankje.quote:Op donderdag 30 juni 2011 19:59 schreef tochmaarwel het volgende:
[..]
Fisheyes blijven nice, vooral voor sfeerplaatjes als die van jou!
Heb je meer info over die fisheye, of heb je 'm zelf gemaakt (hoorde laatst dat dat blijkbaar ook een optie is)? Omdat ie op de Panasonic T23 past?quote:Op donderdag 30 juni 2011 20:26 schreef Junkie het volgende:
[..]
Bovenstaande vindt ik ook door de Alpha die zo op de achtergrond staat.
Aankomende Lowlands nog maar toch nog wat meer mee gaan schieten. Had de Fisheye voornamelijk bij de tent gebruikt, omdat ik hem niet wou meenemen in mn rugtas. En dus voornamelijk met mijn oude Panasonic TZ3 geschoten.
Ik heb een analoge Lomography Fisheye 2.quote:Op donderdag 30 juni 2011 20:32 schreef tochmaarwel het volgende:
[..]
Heb je meer info over die fisheye, of heb je 'm zelf gemaakt (hoorde laatst dat dat blijkbaar ook een optie is)? Omdat ie op de Panasonic T23 past?
EDIT: nevermind, je bedoelde iets heel anders. Betere vraag: op welke camera had je je fisheye?
Tof!quote:Op vrijdag 20 juli 2012 11:31 schreef ebeaydojraes het volgende:
komt nog wel als het festival begint (en nu wel X100 mee)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |