haha!quote:Op woensdag 4 augustus 2010 11:18 schreef Bierie het volgende:
Wat ik totaal niet begrijp is jullie volgorde
1. Gipsplaat
2. Voorstrijk
3. Stuuc
4. Latex
Hebben jullie ervaring met klussen?
De voorstrijk zal het hechten van het stuucwerk niet bevorderen (het is immers bedoelt om de zuigende werking tegen te gaan). Maar sowieso.... Waarom zou je gipsplaat stuucen als je ook simpelweg de naden behoorlijk goed dicht / gladstrijkt en vervolgens direct kan latexen?
Mijn volgorde:
Gipsplaten
naden dichten
voorstrijk
latex
Als je al besluit om gipsplaten te gaan stuucen (omdat het niet helemaal mooi uitgelijnd / recht is) gebruik dan op zijn minst speciale stuuc gipsplaten (die zijn geribbeld om hechting te bevorderen) en gebruik de voorstrijk pas na het stuucen zodat niet alle latex in het stuucwerk trekt.
gaasband is voor de naden zodat het stukwerk daar niet gaat scheuren. stuken op gipsplaat zelf gaat echter primaquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:52 schreef Wooldoor het volgende:
Naar mijn weten kan je niet stuccen op gipsplaat maar zal je echt eerst gaasband erop moeten aanbrengen zodat het stucwerk ergens aan kan hechten.
Er worden hele plafonds gestuct op gipsplaatquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:52 schreef Wooldoor het volgende:
Naar mijn weten kan je niet stuccen op gipsplaat maar zal je echt eerst gaasband erop moeten aanbrengen zodat het stucwerk ergens aan kan hechten.
Onzin. Weleens in de VS geweest in een standaard huis? Daar doen ze niet anders dan naden dichten en dan spuiten. Succes met de naden vinden, want dat lukt je echt niet zonder een studfinderquote:Op woensdag 4 augustus 2010 23:48 schreef Ekoyt het volgende:
Gips- c.q. stucplaten zijn zonder filmlaag 'behangklaar' op te leveren, maar echt absoluut niet 'schilderklaar'.
(jaja,.... hoe strak je die metalstud ook plaatst)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |