Af en toe heb ik het gevoel dat Domien juist Gerard kopieert. Ik vind hem niet iets 'bijzonders' dat ik zeg: ja! Hij is wel een goede Dj, heeft de feeling het ritme. Maar de AV heeft een bepaalde dynamiek nodig die ik niet bij Domien kan vinden. Persoonlijke smaak ofcource.quote:Op zondag 1 augustus 2010 23:26 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Qua leeftijd mss wel vergelijkbaar, maar ik vind Domien bijna lange na niet zo'n unieke dj als Ekdom.
Dat dus vooral.quote:Op maandag 2 augustus 2010 08:46 schreef jeroen09 het volgende:
Ik vind Domien ook wel een 538 'sound' hebben.
Vind ik ook, maar toch vind ik het niet irritant bij hem. Bart Arens vind ik ook zo'n 538 sound hebben en daarbij vind ik het wel vervelend.quote:Op maandag 2 augustus 2010 08:46 schreef jeroen09 het volgende:
Ik vind Domien ook wel een 538 'sound' hebben.
de nachtdienst moest weg om dat de avro minder zendtijd krijgt op de radioquote:Op zondag 1 augustus 2010 22:42 schreef alors het volgende:
Avro's Nachtdienst is ook zo'n episch programma waar zonder pardon de stekker wordt uitgetrokken. Maarja de laatste 2 jaar was het al weinig meer door het nieuwe format.
quote:Op maandag 2 augustus 2010 09:43 schreef Dichterbijer het volgende:
Wat is de 538 sound? Weinig lullen, zakken vullen?
Dat is toch gek van de AVRO want dat is toch de omroep met de meeste leden,dan is het gek dat die juist zendtijd moet inleveren,en had Gerard juist niet een paar maand geleden bijgetekend bij de AVRO die gaat juist daar niet wegquote:Op maandag 2 augustus 2010 09:46 schreef radio3fmfan het volgende:
[..]
de nachtdienst moest weg om dat de avro minder zendtijd krijgt op de radio
dus ook op 3fm ik denk dat gerard naar een andere omroep gaat nps ofzo
Bij Veenstra?quote:Op maandag 2 augustus 2010 09:43 schreef Roel_Jewel het volgende:
Vier ochtenden Go Back to the Zoo. Commercieel geneuzel
Zulks iets denk ik ja..quote:Op maandag 2 augustus 2010 10:06 schreef themauster het volgende:
Is dat de AVRO Radiobaas die daar bij de de andere mic staat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |