Er zit een heel groot verschil tussen genieten van vrouwelijk schoon en vrouwen volgen op de fiets , alle moeite doen om ze te kunnen besnuffelen en om tegen ze aan te kunnen rijen in een uitgaansgelegenheid of in het openbaar vervoer..quote:Op zaterdag 31 juli 2010 15:26 schreef Socios het volgende:
[..]
Pure onzin. Jij denkt hier een ´norm´ te kunnen stellen. Ik weet zeker dat ik gelijk heb als ik zeg dat het gros van de mannen geniet van het vrouwelijk schoon op straat of elders in het openbaar. In dit topic probeer ik tips uit te wisselen om dat genot groter te krijgen. Ik zie iedere dag tientallen topics met pics van vrouwen en tieten voorbij komen. Alsof dat meer of minder ´normaal´ zou zijn. Schei toch uit. Niets gezonder dan genieten van mooie vrouwen.
Er is niets ´vies´ aan. Kom op zeg.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 15:58 schreef DeRakker. het volgende:
Als vrouw wil je niet door vieze ventjes bekeken/geroken worden.
Die kan onmogelijk wat door hebben.quote:Denk wanneer haar grote vriend naast haar loopt en jou ziet je van mening veranderd.
quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:00 schreef JimmyJames het volgende:
Dus eigenlijk moet je gewoon wegkijken en je neus dichtknijpen als je vrouwelijk schoon tegenkomt?
2 extreme.quote:
Nou ja, niet helemaal ´volgen´. Gewoon een stukje achter blijven rijden, wat langer over je fietstocht doen en haar niet in gaan halen. Is iets heel anders dan volgen tot waar ze naartoe gaat. Hooguit een blokje om.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:19 schreef snakelady het volgende:
Er zit een heel groot verschil tussen genieten van vrouwelijk schoon en vrouwen volgen op de fiets
´Alle moeite´quote:, alle moeite doen om ze te kunnen besnuffelen en om tegen ze aan te kunnen rijen in een uitgaansgelegenheid of in het openbaar vervoer..
Ik weet heus wel wat wel en niet kan en waar de grens ligt.quote:Als je echt het verschil niet ziet dat zou ik toch maar eens met een deskundig persoon gaan praten
Wordt verworpen. Iedere aantijging die je nog maakt wordt bij voorbaat nietig verklaard.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:49 schreef DeRakker. het volgende:
Je weet wel wanneer je steeds alles probeert te ontkennen, je er niks mee op schiet?
Je blijf een perv![]()
Wordt verworpen.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:52 schreef Socios het volgende:
[..]
Wordt verworpen. Iedere aantijging die je nog maakt wordt bij voorbaat nietig verklaard.
Want?quote:
Nee, tuurlijk merken ze het niet.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:55 schreef YazooW het volgende:
Heb je nou ook wel eens gehad dat zo'n vrouwtje het dan opmerkte dat jij haar "besnuffelde" o.i.d. En hoe reageerde ze hier dan op? Of ben je zo sneaky dat ze het echt totaal niet doorhebben?
Gelukkig doe je daar zelf aan meequote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:58 schreef Socios het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk merken ze het niet.![]()
Het is ook niet ´besnuffelen´. Dat maken jullie ervan. Het is niet meer dan even iets beter door de neus adem halen als ze voorbij loopt of voor je loopt. Niemand die dat door kan hebben, hoor.![]()
Ik duik er niet op ofzo, er zit gewoon een normale afstand tussen.
Echt, wat kunnen jullie overdrijven en er een probleem van maken. Een totaal verkeerd beeld wordt er geschetst.
Is kwestie van knippen plakken, kost geen moeite hoorquote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:58 schreef Socios het volgende:
[..]
Dat is dus onmogelijk. Bespaar je de moeite.
Zo.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:53 schreef Socios het volgende:
[..]
Want?![]()
Nog maar een keer naar dit topic verwijzen: Groepsverkrachting . Dat is pas scary én respectloos.
Simpel antwoord, de 2de dus:quote:Op zaterdag 31 juli 2010 16:58 schreef Socios het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk merken ze het niet.![]()
Het is ook niet ´besnuffelen´. Dat maken jullie ervan. Het is niet meer dan even iets beter door de neus adem halen als ze voorbij loopt of voor je loopt. Niemand die dat door kan hebben, hoor.![]()
Ik duik er niet op ofzo, er zit gewoon een normale afstand tussen.
Echt, wat kunnen jullie overdrijven en er een probleem van maken. Een totaal verkeerd beeld wordt er geschetst.
Mensen die niet weten dat voelen juist voor 'snuffelen' komt.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 17:00 schreef YazooW het volgende:
Maar heb je dan ook niet dat je bij jezelf denkt van: Hey, dat snuffelen gaat wel goed, niemand die het ziet, dat dit zomaar kan in Nederland. Waarom zou ik niet eens stapje verdergaan en ook heel stiekem voelen ofzo?
Nee.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 17:00 schreef YazooW het volgende:
Maar heb je dan ook niet dat je bij jezelf denkt van: Hey, dat snuffelen gaat wel goed, niemand die het ziet, dat dit zomaar kan in Nederland. Waarom zou ik niet eens stapje verdergaan en ook heel stiekem voelen ofzo?
Niemand kan het doorhebben. Ik ga toch niet alle kassarijen af en wijzen naar de vrouwen die er zitten enzo.quote:Op zaterdag 31 juli 2010 17:01 schreef DeRakker. het volgende:
Of ben je zo sneaky dat ze het echt totaal niet doorhebben?[/i]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |