abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_84695143
quote:
Op donderdag 29 juli 2010 11:40 schreef Fuzzlet het volgende:

[..]

Vaticaanse musea (waar Sixtijnse kape ook in zit) is gewoon altijd lang wachten, geloof idd niet dat ze al online zitten qua kaartverkoop in Italië. Maar denk dat 2 uurtjes echt wel de max is als je op tijd daar bent hoor. Zeker wel de moeite. Colloseum kon ik vrij snel in, met zo'n tour die ze gewoon bij het colloseum zelf aanbieden (ook het naast gelegen forum romanum is de moeite waard). Ik heb eigenlijk alleen voor de Sixtijnse kapel lang moeten wachten (wij hadden toen ons ontbijt "to go" en aten dat terwijl we in de rij stonden.. :') )
Niet als je de eerste bent, nouja dan moet je lang wachten omdat je er dan al om 8 uur moet staan en ze pas om 10 uur open gaan. :')
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
  zaterdag 31 juli 2010 @ 07:33:29 #27
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_84695154
oh en zorg voor een lange broek en iets met lange mouwen, ze zijn er de laatste tijd nogal mee bezig dat je in Vaticaanstad er niet bij loopt als de eerste de beste toerist
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
  Boks-Chick zaterdag 31 juli 2010 @ 08:13:19 #28
118131 BrandX
BoksChick & CoffeeAddict
pi_84695289
quote:
Op zaterdag 31 juli 2010 00:56 schreef k_man het volgende:

[..]

Den Bosch staat in de LP? Serieus? :D

Rome klinkt trouwens als de hel op aarde. Als je een beetje op tijd bent hoef je hoogstens twee uur in de rij te staan? Dat zegt-ie alsof het allemaal best wel meevalt! Kom op zeg! :D
[..]

ik heb in Rome nergens twee uur voor hoeven wachten. Ergste was de sixtijnse kapel, dat wel, maar je moet wat slimmer zijn en niet de ingang van de kapel nemen, maar van het museum. Die rij is veel korter, heb geloof ik een half uurtje staan wachten. En dan vervolgens door het museum heen er naar toe. Het museum is overigens prachtig, dus dat is geen straf.

Verder kon je overal vrij snel in en zijn er nauwelijks echte wachtrijen. Enige is eigenlijk nog de arena.
lolwut
pi_84699040
Ga niet op zondag want dan is er geen doorkomen aan.
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  zaterdag 31 juli 2010 @ 15:11:58 #30
62913 Blik
The one and Only!
pi_84703419
quote:
Op zaterdag 31 juli 2010 00:56 schreef k_man het volgende:

[..]

Den Bosch staat in de LP? Serieus? :D


Waarom niet, mooie binnenstad, belangrijke kerk in het centrum (St. Jan) en verschillende evenementen zoals Jazz in Duketown en (samen met Maastricht) het middelpunt van carnaval.

Nederland is meer dan de Randstad...
pi_84703594
quote:
Op donderdag 29 juli 2010 13:42 schreef Blik het volgende:

[..]

Nouja, De LP is ook niet heilig hoor. Als ik bij de LP bijvoorbeeld bij Den Bosch kijk, dan slaan die restaurantjes echt helemaal nergens op. Er zullen vast en zeker vaak leuke restaurantjes tussen zitten, maar het beste is vaak toch gewoon rondlopen en ad hoc beslissen waar je wilt eten.
Inderdaad, ik heb de indruk dat ze daar vooral bij kleinere steden nogal makkelijk in zijn en de eerste de beste restaurants/bars die ze tegenkomen erin zetten.
  zaterdag 31 juli 2010 @ 15:24:25 #32
78918 SeLang
Black swans matter
pi_84703746
Ze zetten gewoon willekeurig wat restaurants erin. Het is echt niet zo dat ze overal gaan eten en de beste/ leukste erin zetten. Ik sla die sectie ook altijd over.
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')