als je die niet kan vinden met mijn voor en achternaam in mijn profiel, ben je ook te dom om dit topic te kunnen vatten. Log maar gewoon uitquote:
Op zich ben je ook wel dom om je voor- en achternaam in te vullen als je niet lastig wil worden gevallen door FOK!ers.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:18 schreef timmmmm het volgende:
[..]
als je die niet kan vinden met mijn voor en achternaam in mijn profiel, ben je ook te dom om dit topic te kunnen vatten. Log maar gewoon uit
FOK!kers mogen mij best lastig vallen ik heb bijvoorbeeld myraela en Naatje op hyves, trollkloons hoeven niet. Mijn hyves is ook voor mijn dagelijks leven, en het staat ook zo raar als daar ineens een Friedrich Werdner bij staatquote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:19 schreef Stx het volgende:
[..]
Op zich ben je ook wel dom om je voor- en achternaam in te vullen als je niet lastig wil worden gevalleen door FOK!ers.
En nu in het Nederlandsquote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
FOK!kers mogen mij best lastig vallen ik heb bijvoorbeeld myraela en Naatje op hyves, trollkloons hoeven niet. Mijn hyves is ook voor mijn dagelijks leven, en het staat ook zo raar als daar ineens een Friedrich Werdner bij staat
Maar ik ben ook gewoon heul lief.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
FOK!kers mogen mij best lastig vallen ik heb bijvoorbeeld myraela en Naatje op hyves, trollkloons hoeven niet. Mijn hyves is ook voor mijn dagelijks leven, en het staat ook zo raar als daar ineens een Friedrich Werdner bij staat
en mensen zonder hyvesquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |