Na een hevige ruzie zal ze je auto afpakken, 'm doormidden breken en 'm wegflikkeren.quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:30 schreef Ben_op_FOK het volgende:
Ik ben benieuwd hoe ze reageert als ik van de gezamelijke rekening een potje autowas koop van 3000 euro, waar ze normaal gesproken Rolls Royces mee in de was zetten![]()
Daar begint de ellende al. Je maakt mij niet wijs dat dit gedrag compleet uit de lucht komt vallen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:24 schreef Ben_op_FOK het volgende:
Deze stick heeft ze van onze gezamelijke rekening gekocht, dus het is ook MIJN GELD![]()
![]()
Ja.. zeg dat eens tegen haar. Dan krijg je iets terug van: 'vergelijk je mij nou met een auto.'quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:30 schreef Ben_op_FOK het volgende:
Ik ben benieuwd hoe ze reageert als ik van de gezamelijke rekening een potje autowas koop van 3000 euro, waar ze normaal gesproken Rolls Royces mee in de was zetten![]()
Dat heeft niemand gezegd omdat het nergens staat, blinde.quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:38 schreef RickoKun het volgende:
HAHAHA NIEMAND HEEFT DIT GEZEGD:
ik wordtLOOOOLZ MET EEN T OMFG!!!!!
zal ik tubgirl of goatse voor je posten?quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:51 schreef Ben_op_FOK het volgende:
Ik heb eigenlijk behoefte aan sex nu, ik zit hier met een klein stijfje op Fok
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |