Welke danquote:Op vrijdag 12 november 2010 11:14 schreef SaintOfKillers het volgende:
Beetje onnozel indien ze Portman of Lively zouden casten, die doen volgend jaar al mee als love interest in een superhero film.
Ah ok. Lively in GL kan aardig zijn, Portman in Thor gaat de film weer op achteruit. Tenminste, dat denk ik.quote:Op vrijdag 12 november 2010 12:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
Portman zit in Thor en Lively in Green Lantern.
De combi van Knightley en Weisz lijkt me wel watquote:'Keira Knightley in nieuwe Batman-film'
Christopher Nolan heeft onder anderen Natalie Portman en Keira Knightley op het oog voor de twee vrouwelijke hoofdrollen in zijn nieuwe Batman-film The Dark Knight Rises. Ook Rachel Weisz, Naomi Watts, Anne Hathaway en Blake Lively zijn volgens de Amerikaanse filmsite Deadline in de running.
The Dark Knight Rises heeft een nieuwe vriendin voor Bruce Wayne nodig, omdat Rachel (Maggie Gyllenhaal) omkwam in The Dark Knight. Daarnaast is er plaats voor een vrouwelijke schurk.
De Britse regisseur houdt zijn kaken nog stijf op elkaar over verdere details van het script, waar momenteel nog aan gesleuteld wordt door onder anderen zijn broer Jonathan.
Ook wil Nolan niets kwijt over wie hij op het oog heeft voor welk karakter. Tom Hardy tekende onlangs ook voor een rol in The Dark Knight Rises zonder te weten wie hij gaat spelen. De film gaat op 20 juli 2011 in première.
Hij heeft wel een beetje een matige vrouwensmaak. Gyllenhaal was in ieder geval niet zo en de dames die nu genomineerd zijn vind ik ook niet super.quote:Op vrijdag 12 november 2010 14:29 schreef Sequencial het volgende:
Ook op nu.nl:
[..]
De combi van Knightley en Weisz lijkt me wel wat(als goedmakertje voor Gyllenhaal)
Het is goed dat hij meer aandacht lijkt te gaan schenken aan vrouwen. In al zijn films tot nu toe spelen ze maar piepkleine rollen...quote:Op vrijdag 12 november 2010 14:56 schreef Komakie het volgende:
[..]
Hij heeft wel een beetje een matige vrouwensmaak. Gyllenhaal was in ieder geval niet zo en de dames die nu genomineerd zijn vind ik ook niet super.
Ik gok nog steeds op Catwoman als mogelijke schurk.
Dat die Hardy gewoon een contract heeft getekend zonder te weten wie hij gaat spelen. Dan heb je wel vertrouwen. Hoewel hem vast wel iets is ingefluisterd
Als hij dan ook maar een paar leuke laat mee doen. Geen Portman of Knightley ofzoquote:Op vrijdag 12 november 2010 15:20 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Het is goed dat hij meer aandacht lijkt te gaan schenken aan vrouwen. In al zijn films tot nu toe spelen ze maar piepkleine rollen...
http://www.thesun.co.uk/s(...)y%20-is-Strange.htmlquote:BRIT actor TOM HARDY will play Dr Hugo Strange in the new Batman movie.
We previously confirmed the 33-year-old, who worked with director CHRIS NOLAN on Inception, was up for a lead role in The Dark Knight Rises.
Now a fan site has revealed he will play the police psychologist and secret villain with a Batman obsession.
CHRISTIAN BALE will return in the title role but Nolan has recently dismissed rumours of The Riddler appearing as the main baddie.
Het zou kunnen, maar dan moet er wel een andere villian bij komen. Of zelfs 2.quote:Op vrijdag 19 november 2010 02:47 schreef Tanin het volgende:
Jammer dat ik hiervoor The Sun moet quoten, maar:
[..]
http://www.thesun.co.uk/s(...)y%20-is-Strange.html
The Sun moet je niet zo snel geloven...quote:Op vrijdag 19 november 2010 02:47 schreef Tanin het volgende:
Jammer dat ik hiervoor The Sun moet quoten, maar:
[..]
http://www.thesun.co.uk/s(...)y%20-is-Strange.html
Waarom een bedankje naar Ledger? Laten we nou niet doen alsof de hele film aan hem te danken is ofzo. Tuurlijk hij heeft een groot aandeel in de genialiteit, maar niet overdrijven.quote:Op donderdag 2 december 2010 12:40 schreef Tanin het volgende:
Het had me best interessant geleken, als bedankje naar Ledger. Mits goed uitgevoerd, maar ben niet verbaasd dat het niet doorgaat.
Dat zou nog werken ook.quote:Op vrijdag 19 november 2010 11:30 schreef planethugo het volgende:
[..]
The Sun moet je niet zo snel geloven...
Maar zou wel kunnen, ook met de titel The Dark Knight Rises. Strange doet zich voor als Batman en dan moet de echte batman natuurlijk opstaan
En dat hij dan een mooie rondborstige catwoman mag boemsenquote:Op donderdag 2 december 2010 12:46 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat zou nog werken ook.
En met Catwoman als luve/hate interest in the middle.
Halle Berry was ook wel erg slechtquote:Op donderdag 2 december 2010 13:08 schreef Netsplitter het volgende:
Zolang Halle Berry het maar niet wordt.
Harley Quinn wil ik zo graag. En dan Rachel McAdams voor die rol.quote:Op donderdag 2 december 2010 14:49 schreef Komakie het volgende:
Talia A Guhl en Harley Quinn zou ook leuk zijn. Om de villians uit de eerste 2 delen te wreken
Harley zou best kunnen. In een vorm dat ze wraak wil nemen op Batman voor het oppakken van Joker.quote:Op donderdag 2 december 2010 15:14 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Harley Quinn wil ik zo graag. En dan Rachel McAdams voor die rol.
Interessant.quote:Op vrijdag 3 december 2010 12:34 schreef Daskaar het volgende:
meest geloofwaardige gerucht zo ver
http://www.collider.com/2(...)s-rumor-batman-prey/
Dat bedoelde ik inderdaadquote:Op vrijdag 3 december 2010 13:24 schreef MMaRsu het volgende:
Hij houd op met Batman bedoel je?
Ach ja, kijk op een gegeven moment ben je gewoon klaar met de serie. Anders blijf je nog 4/5 batman films maken.
Ik zie hem graag nieuwe originele films maken, dingen zoals Memento, The Prestige en Inception zijn gewoon geweldig.
ja t is dubbel, he?quote:Op vrijdag 3 december 2010 13:31 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik inderdaad
Natuurlijk zou hij ook niet eeuwig Batman films blijven maken. Op een gegeven moment is de koek op natuurlijk. Alleen is het jammer omdat hij er zulke goede films van maakt. Eindelijk films over de "echte" Batman zoals hij in de comics bedoeld is.
Ik ben niet iemand die na een mindere film zegt dat hij had moeten stoppen, maar als hij geen inspiratie meer heeft voor een volgende moet hij het ook niet doen. Daarnaast moet hij het ook niet doen als bijvoorbeeld Christian Bale er mee op houdt. Wennen aan een nieuwe Batman is ook niets. Aangezien 1 van de 2 er wel de stekker uit zal trekken gok ik dat dit de laatste is.quote:Op vrijdag 3 december 2010 18:58 schreef Daskaar het volgende:
[..]
ja t is dubbel, he?
aan een kant maakt ie geweldige batmanfilms en wil ik niet dat daar een eind aan komt, aan de andere kant weet ik dat ie dit niveau niet zal kunnen volhouden en op den duur een mindere film maakt en ik ga zeiken dat ie eerder had moeten stoppen.
maar ik heb juist bewondering voor mensen die durven te stoppen op het hoogtepunt, en nolan komt echt over als iemand die zichzelf echt creatief tot t uiterste pushed, dus ik kan me voorstellen dat ie na de derde niks meer heeft om t verhaal nog verder door te zetten en te overtreffen. de tweede overtreffen is al een enorme uitdaging!
Het is zonde!quote:"Chris and I had a meeting, on the beach, just the two of us," Eckhart told MTV News at the red carpet premiere of his new film, "Rabbit Hole." "I said, 'Chris, a lot of people are asking me if I'm in the next 'Batman.' And Chris said, 'Yes?' I said, 'Am I?' He looked at me and he said, 'No.'"
nee hij heeft t zelf ook meerdere malen bevestigd.quote:Op vrijdag 3 december 2010 19:44 schreef Komakie het volgende:
[..]
Hoewel je het nooit weet. Het is ook maar speculatie van de verschillende websites.
ja vink dus niet.quote:Op vrijdag 3 december 2010 20:32 schreef Toad het volgende:
Aaron Eckhart:
[..]
Het is zonde!
http://splashpage.mtv.com(...)e-dark-knight-rises/
Hij heeft gezegd dat hij hiermee de trilogy wil afsluiten.quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:49 schreef Daskaar het volgende:
[..]
nee hij heeft t zelf ook meerdere malen bevestigd.
Dat vind ik ook. Maar de manier waarop hij het vertelt is wel mooi.quote:Op zaterdag 4 december 2010 00:50 schreef Daskaar het volgende:
[..]
ja vink dus niet.
laat two face maar gewoon dood zijn, wordt wel heel raar als ie opeens weer zou leven
Heel erg droogquote:Op zaterdag 4 december 2010 01:26 schreef Toad het volgende:
[..]
Dat vind ik ook. Maar de manier waarop hij het vertelt is wel mooi.
Ik denk dat dat onderdeel is van het "story telling" dat Nolan doet. Het interesseert hem geen flikker als ie een van de favoriete badguys na 15 minuten om zeep helpt, het draagt bij aan het verhaal:quote:Op zaterdag 4 december 2010 09:34 schreef Komakie het volgende:
I vond trouwens 2 Face maar matig uitgewerkt in TDK. Harvey was prima, maar toen hij aan het einde pas naar 2 Face ging sprak niet erg tot de verbeelding.
Hij is te snel doodgegaan.quote:Op zaterdag 4 december 2010 09:34 schreef Komakie het volgende:
I vond trouwens 2 Face maar matig uitgewerkt in TDK. Harvey was prima, maar toen hij aan het einde pas naar 2 Face ging sprak niet erg tot de verbeelding.
Eerlijk gezegd vind ik dat vanaf het moment dat Harvey "transformeert" de film minder wordt. Mijns inziens wordt het verhaal er dus niet beter van, maar goed dat is natuurlijk een mening. Ik had liever een andere verhaallijn tov 2 face gezien.quote:Op zaterdag 4 december 2010 14:49 schreef Tanin het volgende:
[..]
Ik denk dat dat onderdeel is van het "story telling" dat Nolan doet. Het interesseert hem geen flikker als ie een van de favoriete badguys na 15 minuten om zeep helpt, het draagt bij aan het verhaal:
The Joker heeft het voor elkaar gekreeg om Gotham's White Knight naar hetzelfde niveau als hij en Batman te krijgen, en Batman moet dit weten te verbergen.
Ja, het is jammer dat dat ten koste gaat van een interessant karakter, maar het getuigd ook wel van lef en het verhaal wordt er des te beter van.
Of de film er beter van wordt weet ik niet. Het verhaal wel. Het verhaal draaide om de twee heren die probeerden de stad te verbeteren, 1 vanuit de schaduw, de ander vanuit de spotlights.quote:Op zaterdag 4 december 2010 22:30 schreef Komakie het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik dat vanaf het moment dat Harvey "transformeert" de film minder wordt. Mijns inziens wordt het verhaal er dus niet beter van, maar goed dat is natuurlijk een mening. Ik had liever een andere verhaallijn tov 2 face gezien.
Of het een mooie is die geopend is moeten we nog maar afwachten aangezien we de volgende film nog niet hebben gezien. Ik neem tenminste aan dat je die opening bedoelt?quote:Op zondag 5 december 2010 00:49 schreef Tanin het volgende:
[..]
Of de film er beter van wordt weet ik niet. Het verhaal wel. Het verhaal draaide om de twee heren die probeerden de stad te verbeteren, 1 vanuit de schaduw, de ander vanuit de spotlights.
De heer in de spotlights heeft niets betekent als blijkt dat hij zelf ook een duistere kant heeft. Hij zal altijd brandschoon moeten blijven. En dat moet Batman nu bewerkstelligen, met alle gevolgen van dien.
Ik denk dat het in de film meer draaide om het feit *dat* Harvey Dent Two-Face werd, en niet zozeer *wie* Two-Face was. Daar hebben ze zeer zeker enkele mooie verhaallijnen mee onmogelijk gemaakt, maar ook een andere, hele mooie geopend.
De Two Face van Nolan kon ik in ieder geval niet meer een kant op mijn zijn karakteropbouw.quote:Op zondag 5 december 2010 02:34 schreef Tanin het volgende:
Ik vind de opening mooi. Of die mooi uitgewerkt voor is nog maar afwachten ja.
Ik had hem ook wel meer uitgewerkt willen zien, maar dan had iedereen geweten dat Harvey Dent omlaag was gekomen, dat had de opbouw in de film omzeep geholpen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |