Nee, ik leg hem dan vaak naast me neer, voor de angst dat het weer zo ernstig word dat alles overal heen geslagen wordquote:Op zondag 18 juli 2010 19:50 schreef ManianMan het volgende:
Niet met een laptop op je benen gaan luierenHet knelt namelijk de zenuwen/aderen af en daardoor word je suf
Nee die test liever eerst tig medicijnenquote:Op zondag 18 juli 2010 19:49 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Zou die huisarts je niet eens doorsturen naar de neuroloog?
Leuke huisarts zo eentje heb ik ookquote:Op zondag 18 juli 2010 19:52 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
Nee, ik leg hem dan vaak naast me neer, voor de angst dat het weer zo ernstig word dat alles overal heen geslagen word
[..]
Nee die test liever eerst tig medicijnen, noem het op, en ik heb het geslikt zowat
Dat is iets anders dat is een drang/ tik hebben, dit is niet zo iets. Dit heb ik al vroeger een keer ervaren dus jaquote:Op zondag 18 juli 2010 19:48 schreef porsche1 het volgende:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Syndroom_van_Gilles_de_la_Tourette
Als dat zou zijn, hoe gaat het over dan ?quote:Op zondag 18 juli 2010 20:00 schreef Sigmund666 het volgende:
Dat zijn gewoon wat spasmen die je soms krijgt als je gaat slapen, zit puur in je brein.
(Ik heb het ook wel eens als ik mijn ogen dicht doe en ga slapen, dat mijn been of arm begint te schudden)
ja ik begrijp het. Nou voor deze aanvallen is het pas de 1e keer dat ik medicijnen heb gekregen. in 2008 zat ik in auto naar tsjechie en kreeg ik dit ook alleen dan in nog ergere vorm. Toen gedacht dat het door de reispillen kwam, terug weg niet meer genomen en toen vrijwel geen last van. Dus heb me er ook niet druk om gemaakt, tot dat ik nu sinds een tijdje er last van kreeg.quote:Op zondag 18 juli 2010 20:05 schreef Spanky78 het volgende:
gewoon aan je huisarts vragen om je door te sturen naar een specialist. Maar misschien wil hij je wel naar een ander doorsturen, want voor hetzelfde geldt heb je last van conversie
http://nl.wikipedia.org/wiki/Conversiestoornis
Altijd lastig om online diagnoses te laten stellen, zeker op FOK!. En al helemaal niet handig om zelf diagnoses te stellen door te veel op te zoeken.
Ik zou die arts vertellen dat je het zat bent om steeds medicijnen te krijgen die dan niet werken en wat hij nu van plan is en waarom.
Niet. Het is gewoon iets van het brein.quote:Op zondag 18 juli 2010 20:02 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
Als dat zou zijn, hoe gaat het over dan ?
Nou de vorige keer dat ik daar was, heeft hij met een fel licht lopen schijnen om te testen of het epilepsie kon zijn. Maar dat was niet het geval.quote:Op zondag 18 juli 2010 20:07 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Klinkt bijna als een epileptische aanval. Doe je verder nog iets vreemds voor het slapen gaan? Veel alcohol of neem je medicijnen voordat je gaat slapen?
En inderdaad naar de huisarts!
En dat van jou is dan gewoon jou ervaring ermee , en kan bij een ander totaal iets anders zijnquote:Op zondag 18 juli 2010 20:09 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
Niet. Het is gewoon iets van het brein.
Ga anders naar je huisarts en laat je naar een neuroloog verwijzen. Op internet zoeken heeft geen enkele zin.
De gouden regel is voor mij altijd geweest: Op internet is een verkoudheid een virale longonsteking, een blaar een wrat en hoofdpijn bijna altijd een agressieve hersentumor .
Daarom. Maar dat je het nu hier gaat vragen is zo zinloosquote:Op zondag 18 juli 2010 20:11 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
En dat van jou is dan gewoon jou ervaring ermee , en kan bij een ander totaal iets anders zijn
ik ga morgen terug bellen dan en kijken of ik een afspraak krijg
Ehm... Hoe oud is jouw huisarts? Doet hij ook aderlatingen? Met een fel licht spoor je geen epilepsie op, dat doe je met een CT scan EEG of MRI scan... (of een combi). Maargoed, ik ben geen arts...quote:Op zondag 18 juli 2010 20:10 schreef Esmerallda17 het volgende:
[..]
Nou de vorige keer dat ik daar was, heeft hij met een fel licht lopen schijnen om te testen of het epilepsie kon zijn. Maar dat was niet het geval.
Nope, helemaal niet, geen van beiden.
Nee, dat blijkt maar weer. Epilepsie spoor je niet op met een MRI / CT scan, dat doe je met een EEG inclusief provocatietesten (niet slapen, met een felle stroboscooplamp schijnen..) .quote:Op zondag 18 juli 2010 20:16 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ehm... Hoe oud is jouw huisarts? Doet hij ook aderlatingen? Met een fel licht spoor je geen epilepsie op, dat doe je met een CT scan EEG of MRI scan... (of een combi). Maargoed, ik ben geen arts...
Met een fel licht inderdaad, wat een methodequote:Op zondag 18 juli 2010 20:16 schreef Spanky78 het volgende:
Ehm... Hoe oud is jouw huisarts? Doet hij ook aderlatingen? Met een fel licht spoor je geen epilepsie op, dat doe je met een CT scan EEG of MRI scan... (of een combi). Maargoed, ik ben geen arts...
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 19:07 schreef starla het volgende:
[..]
Sorry, maar je dokter heeft er kaas van gegeten. (my 2 cents)
Je klachten passen namelijk heel erg bij acathisie . Een veel voorkomende bijwerking van de zogenaamde anti-histaminica die tegen reisziekte worden gegeven. En dan gaat die tsjappie pillen geven tegen allergie waarschijnlijk uit dezelfde groep![]()
Welke pillen heb je van die man gekregen?
Niets interessants ofzo, wat normaal wel in bijsluiters staat.quote:Op zondag 18 juli 2010 20:36 schreef marcb1974 het volgende:
En wat staat er in de bijsluiten van de medicijnen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |