Verwante topicsquote:Noodweer Midden-Europa eist levens
Verschillenden landen in Midden-Europa zijn getroffen door noodweer. Onweer, plensbuien en zware windstoten hebben flink huisgehouden en daarbij zijn meerdere doden gevallen.
Zo werd in Oostenrijk een man getroffen door de bliksem. In Tsjechië werd een fietser verpletterd onder een vallende boom. Op een snelweg in Zuid-Duitsland gebeurden veel ongelukken, waarbij gewonden vielen.
Het noodweer leidde in Albanië gisteren tot een ernstig ongeluk met een bus. Zeker 14 mensen kwamen om toen de bus van de weg raakte en een ravijn inreed.
Omdat hier de schade van de vorige keer nog niet opgeruimd is denk ik.quote:Op zondag 18 juli 2010 18:27 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarom komt ze nou niet gezellig hierheen?
Gewoon laten liggen, als het een beetje goed stormt waait het vanzelf allemaal wegquote:Op zondag 18 juli 2010 18:37 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Omdat hier de schade van de vorige keer nog niet opgeruimd is denk ik.
quote:Op zondag 18 juli 2010 18:27 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarom komt ze nou niet gezellig hierheen?
quote:
Het noodweer nu is wel op een grotere schaal aanwezig dan wij woensdag hadden denk ik.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |