Staat al te koop bij de lancia delta club nederland sinds vandaag.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 16:36 schreef vosss het volgende:
[..]
Bieden onder de 1600 heeft geen enkele zin. Dat heb ik al meerdere malen gezegd
Wtf man. 2.5 jaar niks met een auto doen kost ook klauwen met geld aan afschrijvingskosten.quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:41 schreef vosss het volgende:
Nee. Hij heeft 3 jaar geleden enige tijd te koop gestaan, maar toen heb ik besloten om hem te stallen.
Daar heb ik hem in januari/februari uitgehaald en voor ergens om en nabij de 1000 euro ofzo opgeknapt.
Zonde van het geld? Absoluut. Achteraf had ik hem beter in de stalling kunnen laten staan ja, maargoed, als je alles van te voren weet
Welnee. Er is gewoon slechts een kleine markt voor.quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:48 schreef Repeat het volgende:
Volgens mij overschat je de tofheid van deze auto een beetje
Sorry, maar met dit "Liekendiek argument" gooi je je eigen glazen in. Nét iets te doorzichtig.quote:Op woensdag 21 juli 2010 17:23 schreef vosss het volgende:
Aanvulling op puntje 2: Tevens wil ik iemand anders de kans geven om in een mooie sportieve auto die tenminste nog uitstraling en karakter heeft (in tegenstelling tot zo een beetje elke andere auto in die prijsklasse) te kunnen rijden voor weinig geld.
Bovendien denk ik niet dat er sportievere auto;s te vinden zijn voor dit geld.
Ik vind hem aan de zware kantquote:Op woensdag 21 juli 2010 17:36 schreef Fortitude het volgende:
Tering dat ding is ook nog eens 1292kg
Staat niet elke auto van een vergelijkbare leeftijd over een paar jaar in de garage?quote:Op zondag 1 augustus 2010 21:40 schreef S1nn3rz het volgende:
Ik wil me niet teveel in deze discussie mengen natuurlijk maar je moet toch flink onnozel zijn wil je deze auto in deze staat voor 1600 kopen. Ik denk dat je in je handjes mag knijpen als je er 800 euro voor krijgt.![]()
Je doet net of het een enorm zeldzaam exemplaar is terwijl het gewoon een gare Lancia is die over een jaar weer in de garage staat met een kapotte turbo.
Succes met de verkoop, als je hem te koop blijft zetten voor deze prijs wordt het niks. En je auto verkopen omdat je rekeningen hebt liggen "van een paar honderd euro" vind ik ook maar dubieus. De enige rekening die er straks waarschijnlijk ligt is er een voor je Lancia. Een garagerekening.
quote:Op maandag 2 augustus 2010 00:09 schreef vosss het volgende:
[..]
Staat niet elke auto van een vergelijkbare leeftijd over een paar jaar in de garage?
Overigens zal die turbo er echt niet zo snel uit vliegen, de auto is altijd netjes warm gereden en netjes 4 minuten na laten draaien stationair.
Er is niets mis met deze Delta en gaar is ie al helemaal niet.
En over dat dubieuze, krijg lekker de vlektyfus ofzo, ik doe de auto weg omdat ik achterstallige rekeningen moet betalen en gewoon zuiniger wil rijden. En daar helpt een goedkopere auto nogal bij. Klaar. Zo simpel is het.
Maargoed, val maar allemaal op een hoop en zoek het maar uit, morgen komt iemand kijken hier en dan zien we wel
Omdat anders de Garrett T3 turbo de geest geeft.quote:Op maandag 2 augustus 2010 00:10 schreef shiftknop het volgende:
[..]
![]()
![]()
Het is maar een auto hoor waarom moet je hem na laten draaien
En daarom issie in februari ook weer helemaal opgeknapt.quote:Op maandag 2 augustus 2010 00:12 schreef Catch22- het volgende:het is een toffe wagen, maar de rallydynastie is wel verdwenen toen ze op fwd overgingen.
Daarbij heeft hij lang stilgestaan toch? dat meen ik me te herinneren van je oude topics? Is ook niet best voor zulke auto's .
Ze zijn heel tof, maar ik ken 2-3 mensen die zon auto hebben gehad en die kregen er allemaal gezeik mee.
QFTquote:Op maandag 2 augustus 2010 00:16 schreef vosss het volgende:
[..]
En daarom issie in februari ook weer helemaal opgeknapt.
Er zit bijna net zo veel geld in als waar hij nu voor weg gaat.
En elk merk en model auto's zijn verhalen van dat ze maandelijks in de garage staan, dat weet jij ook.
Anyway, ik reageer niet meer in dit topic.
Morgen komt een koper
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |