bronquote:
De Nederlanse porno-actrice Bobbi Eden (echte naam: Priscella Hendrikse) heeft belooft al haar Twittervolgers oraal te bevredigen als Nederland de finale van het WK wint. Op het moment dat Eden de belofte deed, had ze minder dan 4.800 volgers, nu zijn het er al 22.300. (mvl)
Dat is wel erg sneuquote:Op het moment dat Eden de belofte deed, had ze minder dan 4.800 volgers, nu zijn het er al 22.300
quote:
Ik zie alleen even niet in waarom dat beter of slechter zou moeten zijn dan als tiende, honderste of duizendste?quote:Op woensdag 7 juli 2010 14:37 schreef Krambo het volgende:
Je zou als een van de laatsten aan de beurt zijn
Inderdaadquote:Op woensdag 7 juli 2010 14:52 schreef Deeltjesversneller het volgende:
Je zou maar een mond om je lul willen hebben, waar al 30.000 aidslullen in zijn geweest... dat jaar.
Jij vind het niet erg om 'm in een mond vol met lauwe yoghurt te stoppen?quote:Op woensdag 7 juli 2010 14:50 schreef Dven het volgende:
[..]
Ik zie alleen even niet in waarom dat beter of slechter zou moeten zijn dan als tiende, honderste of duizendste?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |