Tssssssssk, na 40 ben je net warmquote:Op woensdag 25 augustus 2010 09:35 schreef Nouk het volgende:
90 KM is wel erg ver. Waarom dat? Wij hebben laatst 40 gedaan op de racefiets en vond dat al best een prestatie
Ik deed dat in 2 dagen, vrijdag heen, zaterdagochtend werken en zaterdagmiddag weer terugquote:Op woensdag 25 augustus 2010 09:54 schreef Nouk het volgende:
Hallelujah zo snel? Ik vind het al een prestatie om rond de 30 km p/u te komen (lees dat red ik niet eens). En 160 km per dag, das toch niet gezond? Misschien had je toen wel pro kunnen worden!
Ik ben inmiddels al wat a/d oude kantquote:Op woensdag 25 augustus 2010 09:59 schreef Nouk het volgende:
Nou best leuk hoor als je bij de Raboploeg kan ofzo. Ze hebben toch ook gewoon allrounders nodig. Zou tof zijn.
Jah, die is nog steeds Fins hèquote:Op woensdag 25 augustus 2010 10:45 schreef Nouk het volgende:
Uhw jammer. Hoe is het met je Finse vriendin eigenlijk?
Jep, al 2,5 jaar...quote:
Jep, we wonen samen (sterker nog de TT van dit topic komt vanwege het feit dat ik in het vorige topic aankondigde dat we gaan trouwen).quote:Op woensdag 25 augustus 2010 11:42 schreef Nouk het volgende:
Sorry. Het is geen desinteresse hoor. Beetje vergeetachtig denk ik.
En heeft ze leuk werk hier en vrienden enzo? En jullie wonen samen?
Jah,quote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:03 schreef Nouk het volgende:
WAAAAAAAAAAAAAAAAAT GA JE TROUWEN?
OMG!!! GEFELICITEEEEEEEEEEEERD![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
!!!!!!!!!!!!!!!
Oeh, hopen dat die duif niet in je hand schijtquote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:04 schreef Nouk het volgende:
Dat mis ik weer even volledig zeg!! Wat leeeeuk! Wanneeer?
[ afbeelding ]
Oke dus klein en intiem? Geen groot feest maar een diner of iets?quote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:09 schreef SuperWeber het volgende:
Hahaha, waarom zouden we niet trouwen, haar jurk is leuk en ze plakt mijn naam achter haar naam.
We hebben een redelijk klein huwelijk ivm familie die van ver moet komen (onder andere om er voor te zorgen dat haar familie niet overwhelmed wordt door de Nederlanders) en zoals het hoort in nuchtere kringen hebben wij dit gewoon samen "besloten".
We waren een weekendje in Valkenburg en toen hebben we "besloten" om te gaan trouwen, zoals een nuchtere noorderling en de over het algemeen nog nuchterdere Finnen betaamtquote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:14 schreef Nouk het volgende:
[..]
Oke dus klein en intiem? Geen groot feest maar een diner of iets?
En hoe heb je dr gevraagd? Of is dat prive?
Ja, dat ging via PM.quote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:14 schreef Nouk het volgende:
[..]
Oke dus klein en intiem? Geen groot feest maar een diner of iets?
En hoe heb je dr gevraagd? Of is dat prive?
Wat een romanticusquote:Op woensdag 25 augustus 2010 12:15 schreef SuperWeber het volgende:
[..]
We waren een weekendje in Valkenburg en toen hebben we "besloten" om te gaan trouwen, zoals een nuchtere noorderling en de over het algemeen nog nuchterdere Finnen betaamt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |