Nog niet.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:19 schreef BramKVO het volgende:
(hoeveel keer werd er al goed gespeeld dit WK ?)
Orly?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:19 schreef BramKVO het volgende:
maar nu NL zelf op zo'n manier wint, hoor je niemand over de manier waarop.
Dat dus.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:21 schreef BramKVO het volgende:
En over Brazilie : zoveel ervaring en zo je hoofd verliezen na een (lucky) gelijkmaker, niet te begrijpen eigenlijk.
Er is anders meer dan genoeg gezeken op de manier waarop Nederland gespeeld heeft dit WK, wat over het algemeen vrij slecht te noemen is. Maar Nederland is hier lang niet de enige in, veel teams zijn verre van optimaal bezig.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:19 schreef BramKVO het volgende:
Ook opvallend hoeveel NL'ers kotsten toen Duitsland (of een Italiaanse club bvb) op een diefje doorgaat, maar nu NL zelf op zo'n manier wint, hoor je niemand over de manier waarop.
Dat sowieso, het geklaag bleef aanhouden na elke wedstrijd. Maar goed, we zitten nu in de halve finale, dus vind ik dat we niet meer moeten zeuren en gewoon voor de winst moeten gaan, op welke manier dan ook. Ik juich er geen seconde minder om als we in de finale 90 minuten heel erg kut spelen maar toch winnen. De bekerwinst wordt onthouden, het matige voetbal is iedereen volgende maand al vergeten.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:41 schreef Sunspot het volgende:
[..]
Er is anders meer dan genoeg gezeken op de manier waarop Nederland gespeeld heeft dit WK, wat over het algemeen vrij slecht te noemen is. Maar Nederland is hier lang niet de enige in, veel teams zijn verre van optimaal bezig.
Nee hoor, Nederland speelde alleen de eerste helf slecht. Toen het eenmaal liep vielen de goals.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 @ 18:41 schreef Sunspot het volgende:
[..]
Er is anders meer dan genoeg gezeken op de manier waarop Nederland gespeeld heeft dit WK, wat over het algemeen vrij slecht te noemen is.
Dat is nog slechts een kwestie van tijd.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:22 schreef Tja..1986 het volgende:
Scoorde we in de laatste minuut? Nee, dus
Say what? In Nederland zit iedereen te zeiken over dat we niet goed spelen. Mensen zijn meer bezig met zeiken over het spel dan met blij zjin dat Nederland in de halve finale staat.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 18:19 schreef BramKVO het volgende:
Toen de match afgefloten werd, dacht ik meteen, dit Nederland is toch het nieuwe Duitsland ? Terwijl Duitsland de laatste jaren degelijk voetbal brengt, brengt Nederland eigenlijk matig voetbal (hoeveel keer werd er al goed gespeeld dit WK ?) én hebben ze héél veel geluk, maar bekeren ze wel verder. Is toch helemaal op de oude Mannschaft-manier denk ik dan ? Of niet ?
Ook opvallend hoeveel NL'ers kotsten toen Duitsland (of een Italiaanse club bvb) op een diefje doorgaat, maar nu NL zelf op zo'n manier wint, hoor je niemand over de manier waarop. Wat ook heel logisch is natuurlijk, maar zo zie je maar dat een manier waarop je een match bekijkt subjectief is.
Nederlanders met hun hybris waarom zou je hun serieus nemenquote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:10 schreef Merkie het volgende:
[..]
Say what? In Nederland zit iedereen te zeiken over dat we niet goed spelen. Mensen zijn meer bezig met zeiken over het spel dan met blij zjin dat Nederland in de halve finale staat.
Ach ja, Belgen. Waarom zou je ze serieus nemen?
Zet de Nederlandse voetbalprestaties (clubs en nationaal team) eens af tegen de Belgische prestaties.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:25 schreef kristyle het volgende:
[..]
Nederlanders met hun hybris waarom zou je hun serieus nemen
Waarom heeft Nederland al 13 jaar nietmeer van Belgie gewonnen?quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:26 schreef Merkie het volgende:
[..]
Zet de Nederlandse voetbalprestaties (clubs en nationaal team) eens af tegen de Belgische prestaties.
Denk je dat Nederlanders zich hier druk om maken? Het zegt veel dat Belgen zulke nutteloze statistieken onthouden.quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:28 schreef kristyle het volgende:
[..]
Waarom heeft Nederland al 13 jaar nietmeer van Belgie gewonnen?
Hoeveel wedstrijden won een Nederlands team dit jaar tegen een Belgisch?
Tja omdat ze al jaren niet tegen dat bananenrepubliekje gespeeld hebben? Misschien komen we ze op het toernooi nog tegen....oh wacht..quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:28 schreef kristyle het volgende:
[..]
Waarom heeft Nederland al 13 jaar nietmeer van Belgie gewonnen?
Hoeveel wedstrijden won een Nederlands team dit jaar tegen een Belgisch?
Laatste wedstrijd as in 2004....quote:Op vrijdag 2 juli 2010 21:28 schreef kristyle het volgende:
[..]
Waarom heeft Nederland al 13 jaar nietmeer van Belgie gewonnen?
Hoeveel wedstrijden won een Nederlands team dit jaar tegen een Belgisch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |