op fok mag niks voor meer dan de kostprijs verkocht worden (volgens de policy dan)quote:
Mja ik ga niet speciaal op iemand wachten.. pm anders maar even/quote:Op donderdag 1 juli 2010 07:15 schreef Ruud het volgende:
Zeker interesse, maar kan ik daar later vandaag op terug komen? Wil namelijk zeker weten dat vrienden van mij nog mee willen
Losse verkoop is op zich ook goed. ligt er alleen aan wat het opbrengt.quote:Op donderdag 1 juli 2010 08:33 schreef TwistedDarling het volgende:
Een vriendin van mij wil heel graag een kaartje. Dus hierbij de vraag of je ze alleen tegelijk verkoopt of dat je ze ook los wil verkopen. Zo ja, wil je me dan de contactgevens PM-en zodat ik die aan haar kan doorgeven? (ze is geen Fok!ster dus vandaar dat ik het vraag)
Toffe gast ben jij! Iemand maar 40 euro teveel laten betalen!!! Hulde!!!quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:00 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Losse verkoop is op zich ook goed. ligt er alleen aan wat het opbrengt.
Heb sowieso met 'mezelf' afgesproken dat ik niet meer dan 25% + op de kaartjes doe. dat vind ik puur associaal om meer dan dat te vragen, een kwart is goed te doen.
nou nou 35 euro, de wereld vergaatquote:Op donderdag 1 juli 2010 10:05 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Toffe gast ben jij! Iemand maar 35 euro teveel laten betalen!!! Hulde!!!
Ow ja sorry... We mogen inderdaad blij zijn dat jij ons niet neer gaat schieten maar alleen maar een schop in het kruis verkoopt.quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:06 schreef Jimbo het volgende:
[..]
nou nou 35 euro, de wereld vergaat
kan de godverdomme ook 260 voor krijgen per kaartje maar dat doe ik ook niet.
niet zeiken, mensen moeten blij zijn dat ik het nog redelijk houd. Als jij iets in de winkel koopt betaal je ook minimaal +25% voor dat pak melk / suiker / wat dan ook.
quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:14 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Ow ja sorry... We mogen inderdaad blij zijn dat jij ons niet neer gaat schieten maar alleen maar een schop in het kruis verkoopt.
Mea culpa.
Verspil geen moeite om mij ervan te overtuigen dat het netjes is om iemand 40 euro extra te laten betalen voor een kaartje.quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:18 schreef Jimbo het volgende:
[..]t is niets anders dan dat je naar een winkel gaat alleen nu gaat t om een stukje papier wat je toegang geeft tot een tof festival.
Het gejank om de prijs bovenop tickets moet eens afgelopen zijn. Als het nou echt om bizarre bedragen gaat en mensen die dr 10 kopen met doel om winst te maken / te verkopen geef ik je groot gelijk maar 25% op de kostprijs is niks, plus je kan dr nog iemand blij mee maken die graag naar lowlands wil.
Sterker nog, TS heeft zojuist al reeds de verkoopvoorwaarden overtreden en daarmee de geldigheid van de koop ongedaan gemaaktquote:Op donderdag 1 juli 2010 10:23 schreef VancouverFan het volgende:
Dat is gewoon wettelijk verboden binnekort.
is dat zo joh ? geen idee wat de voorwaarden zijn..quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:31 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Sterker nog, TS heeft zojuist al reeds de verkoopvoorwaarden overtreden en daarmee de geldigheid van de koop ongedaan gemaakt![]()
Je mag van Eventim de kaarten schenken, doorverkoop en al helemaal met het oormerk om er aan te verdienen is niet toegestaan zonder voorgaande toestemming van Eventim.
Overigens ga ik er in eerste instantie vanuit dat TS goede bedoelingen heeft met de verkoop, maar hij weet ook wel dat het sentiment op fok! is dat je er niets aan mag verdienen. Misschien is MP dan een betere optie?
Staan op de website van Eventim, vorig jaar een beetje in verdiept in verband met al die kaarten die ze annuleerden. In principe blijft het toegangsbewijs eigendom van Eventim en mag je deze niet te koop aanbieden, doe je dat wel dan verspil je al je rechten en heb je ook geen recht op teruggave van je geld.quote:Op donderdag 1 juli 2010 10:39 schreef Jimbo het volgende:
is dat zo joh ? geen idee wat de voorwaarden zijn..
Tja....quote:en ja marktplaats idd maar dacht 'heuj een fokker is mss leuker' as usual met alles
ah ok , mja...das mn maat zn probleemquote:Op donderdag 1 juli 2010 10:54 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Staan op de website van Eventim, vorig jaar een beetje in verdiept in verband met al die kaarten die ze annuleerden. In principe blijft het toegangsbewijs eigendom van Eventim en mag je deze niet te koop aanbieden, doe je dat wel dan verspil je al je rechten en heb je ook geen recht op teruggave van je geld.
[..]
Tja....
En de KNVB heeft vergelijkbare voorwaarden als Mojo die Lowlands organiseert.quote:De KNVB mag doorverkochte tickets voor de wedstrijd Nederland- Schotland blokkeren. Dat heeft de voorzieningenrechter in Utrecht vrijdag bepaald in een kort geding dat was aangespannen door twee bedrijven die via internet tickets verkopen.
De rechter oordeelde dat de bedrijven de voorwaarden overtreden. Het commercieel gebruik van voetbaltickets is niet toegestaan volgens die voorwaarden. De KNVB heeft het recht om die tickets vervolgens ongeldig te verklaren.
lees hier boven.. dat is niet MIJN probleemquote:Op donderdag 1 juli 2010 10:58 schreef VancouverFan het volgende:
En voor het geval je denkt "DAT KUNNEN ZE NIET MAKEN IK HEB DAT KAARTJE TOCH GEKOCHT DAT IS VAN MIJN".
[..]
En de KNVB heeft vergelijkbare voorwaarden als Mojo die Lowlands organiseert.
http://www.limburger.nl/a(...)2/903270459/1030/RSS
Nog niet. Totdat blijkt dat al jouw kaarten geblokkeerd zijn omdat je hier verkondigd dat je ze wel met winst door wil verkopenquote:Op donderdag 1 juli 2010 11:00 schreef Jimbo het volgende:
[..]
lees hier boven.. dat is niet MIJN probleem
het zijn niet mijn kaartenquote:Op donderdag 1 juli 2010 11:05 schreef VancouverFan het volgende:
[..]
Nog niet. Totdat blijkt dat al jouw kaarten geblokkeerd zijn omdat je hier verkondigd dat je ze wel met winst door wil verkopen
Jap, ging em niet worden.quote:Op donderdag 1 juli 2010 11:07 schreef Ruud het volgende:
TS, ik kan met m'n mobiel geen PM lezen. Had je nog geantwoord?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |