Gekoeld met een fan, dus niet passief.quote:Op maandag 28 juni 2010 12:10 schreef -En4Cer- het volgende:
Is deze videokaart actief gekoeld? (Zit er een koeler op?)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
U bent bekend in Almelo dus?quote:Op maandag 28 juni 2010 12:20 schreef addie84 het volgende:
Waar in Almelo? Ik werk aan Twentepoort Oost..
hij reageert al niet meer, kommaar op, ophalen of verzenden?quote:Op maandag 28 juni 2010 12:40 schreef Koning_Friemel het volgende:
Mocht Diemux niet meer reageren, dan heb ik ook wel belang bij de videokaart. Mijn 8800GT is net afgelopen weekend kapot gegaan.
Ik ben even aan het overleggen, wellicht dat ik hem vandaag op kom halen.quote:Op maandag 28 juni 2010 12:51 schreef timkoenderink het volgende:
[..]
hij reageert al niet meer, kommaar op, ophalen of verzenden?
Haal mij maar van de lijstquote:Op maandag 28 juni 2010 13:02 schreef addie84 het volgende:
[..]
Ik ben even aan het overleggen, wellicht dat ik hem vandaag op kom halen.
Oké, ja kom net uit de douche dus ik ben het nu even aan het bekijken. Maar is goed hoor ik laat het weten als u aan bod komt!quote:Op maandag 28 juni 2010 13:09 schreef Koning_Friemel het volgende:
ik ben voor verzenden, maar aangezien Diemux weer reageert! Ik bied me weer aan voor de tweede in de rij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |