Het lijkt mij heel raar als ik precies op twee ellebogen leeggezogen ben, terwijl ik nergens anders leeggezogen ben. En ik ben normaal gesproken ook niet echt aantrekkelijk voor muggen, want ik heb werkelijk nooit een muggenbult.quote:
Dat het harder gaat jeuken klopt zeker.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:54 schreef Isdatzo het volgende:
Daar heb ik af en toe ook last van, denk een keertje of 5, 6 per jaar. Het is 't beste is om er met je poten vanaf te blijven, anders gaat 't alleen maar harder jeuken en bij mij is 't na een dagje wel over.
Het doet me een beetje aan eczeem denken eigenlijk.
Ik slik al hooikoortsmedicijnen, dus dat helpt niet.quote:Op maandag 28 juni 2010 10:09 schreef Doedezemaar het volgende:
Dat is inderdaad warmteuitslag. Ik heb het soms op elleboog, knie, voet of hand. Cardiflor smeren, evt een anti-histamine (hooikoortspilletje, vrij verkrijgbaar) nemen en rustig wachten tot het overgaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |