TT lijkt me vrij duidelijk: wie heeft er zin om een middag/avond te gaan skiën/boarden in Zoetermeer (vanwege de centrale ligging, suggesties voor andere hallen zijn welkom)?
SnowWorld Zoetermeer beschikt over drie pistes met vijf lange sleepliften, een touwlift en twee kinderliften. Door de hoeveelheid liften zijn er nauwelijks wachttijden, zodat u continu kunt skiën of snowboarden.
Voor een perfecte sneeuwconditie wordt de temperatuur in de hal constant op -5 graden Celsius gehouden. Vergeet dus niet om warme kleding mee te nemen. Bovendien is het dragen van handschoenen verplicht.
De pistes op een rij:Gevorderde piste
De langste piste is maar liefst 210 meter lang en heeft een dalingspercentage van 20%! Deze piste is geschikt voor de geoefende wintersporter en beschikt over twee sleepliften.
Funpark
Voor alle soorten wintersporters zijn er speciale faciliteiten. Met diverse kickers, grinds en rails zijn talloze afdalingen mogelijk.
Beginners
Voor startende wintersporters beschikt SnowWorld Zoetermeer over een beginnerpiste waar u de mogelijkheid heeft om de beginselen van het skiën of snowboarden onder de knie te krijgen.
Kinderpiste
Daarnaast is er voor kinderen een aparte kinderpiste met twee veilige kinderbandliften.
Even kort de tarieven:![]()
Zoals je kan zien valt er 's middags dus weinig korting te halen, dus is het denk ik het handigst om 's avonds te gaan. Het maakt dus ook uit of je zelf al spullen hebt, des te meer je hebt des te minder je kwijt bent natuurlijk, behalve op de dinsdag avond, want dan krijgen de studenten onder ons immers korting.
Datum:
Nu moeten we dus nog een datum zien te vinden. Zou iedereen die zin heeft een suggestie kunnen doen, met daarmee ook een voorkeur voor welke datum, of je student bent en wat je ongeveer aan eigen materiaal hebt? Zo kunnen we kijken wat het handigst is.