quote:
Schoner dan Amsterdam en al die andere dammetjes, of andere kutsteden. De enige grote stad nog waar je bijna overal wel gratis kunt parkeren. Qua infrastructuur(de randweg daargelaten) stukken beter en we hebben PSVquote:Op zondag 20 juni 2010 01:56 schreef ThePianoMan het volgende:
EindhovenGrootste gat op deze aardkloot. Mijn aars is zelfs schoner.
Dit.quote:Op zondag 20 juni 2010 01:58 schreef Drinky het volgende:
[..]
Schoner dan Amsterdam en al die andere dammetjes, of andere kutsteden. De enige grote stad nog waar je bijna overal wel gratis kunt parkeren. Qua infrastructuur(de randweg daargelaten) stukken beter en we hebben PSV
Het staat er niet superduidelijk aangegeven. Ik kon er blijkbaar ook bij de N67 af richting de randweg maar daar stond alleen N67 Antwerpen/nogwat aangegeven, dat stukje van de randweg zag ik op het bord op de afrit staan toen ik er al voorbij wasquote:Op zondag 20 juni 2010 02:59 schreef Barcaconia het volgende:
Oneens met de klacht. Het staat superduidelijk aangegeven. Ik ben daar pas 1x fout gereden (wat dus wel zwaar kut is, zoals je als schetst, maar dat was mijn eigen schuld. Moet je maar niet bellen tijdens het rijden
En routine is kut. Ik moest van Best naar Tilburg en kon uiteindelijk bij Leende/Weert omdraaien
Nee ik lette even op mijn Tomtom en voor ik er erg in had zag ik dat ik de verkeerde kant op gingquote:Op zondag 20 juni 2010 03:04 schreef Barcaconia het volgende:
Wat begrijp je niet aan randweg N2 (centrum, blablah) of "'s Hertogenbosch, Tilburg, Antwerpen"? Je moest toch niet naar 's Hertogenbosch, Tilburg of Antwerpen, wel dan?
Ik ben er 1 keer langs gereden afgelopen tijd, maar zelfs mij is het die ene keer opgevallen dat er een bord stond dat je navigatie apparatuur het niet doet daarzoquote:Op zondag 20 juni 2010 03:43 schreef Drinky het volgende:
[..]
Nee ik lette even op mijn Tomtom en voor ik er erg in had zag ik dat ik de verkeerde kant op ging
100 toch? Dacht ik tenminste, ik ben er pas een keer of 3 geweestquote:Op zondag 20 juni 2010 03:55 schreef ArTiC het volgende:
Het staat toch echt duidelijk aangegeven allemaal..net als dat bord GPS UIT idd![]()
Wat veul erger is dat je maar 80 mag op de N2
Dat bord stond van waar ik af kwam er niet(en anders heb ik het niet gezien omdat het te donker was).quote:Op zondag 20 juni 2010 03:49 schreef Barcaconia het volgende:
Ah, je snapt dus niet wat die borden in lettertype 348 met "GPS UIT" betekenen? Nee, dan is de randweg Eindhoven echt een kutproject
nope 80, niet dat iemand er zich aan wil/kan houden (inclusief politie)quote:Op zondag 20 juni 2010 03:56 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
100 toch? Dacht ik tenminste, ik ben er pas een keer of 3 geweest
Echt kut ja, wil je naar Den Haag, moet je een eind richting Den Haagquote:Op zondag 20 juni 2010 03:58 schreef Sjoegerd het volgende:
Bij Utrecht net zoiets als je richting Den Haag gaat. Moet je eerst een kloterig eind richting Den Haag of Amsterdam voor je eens kan omdraaien
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |