We beginnen met het getal 500. De users met een username die begint met A t/m K tellen af naar 0. De users met een username die begint met L t/m Z tellen op naar 1000.
De groep die het eerst het beoogde getal bereikt, wint!
De tweede groep krijgt twee letters extra omdat zij ook de moeilijke letter Q en Y hebben.
Elke keer als een team wint, verliezen zij 1 letter en krijgt de verliezer de letter. Dus A-K wordt dan bijvoorbeeld A-J, en L-Z wordt K-Z
Als een team wint, krijgt de verliezer 50 punten extra voordeel. Dus als team A-K zou winnen met 500 punten, beginnen we met 550 en zo maar door.
Laatste getal was 550, dus als A-K weer wint, beginnen we met 600. Als A-K verliest, terug naar 500.
Regels: Eenzelfde user mag niet meer dan 1 post achter elkaar maken
Ik ben de kleur MAGENTA Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiėren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.