Bedankt voor al jullie reacties!

Ze is wel weer gelijk mee teruggegaan, en dus niet gelijk ingeslapen (daar is ze nog te 'goed' voor).
Op het moment is ze ergens buiten, dus ik heb haar nog niet gezien sinds ik thuis ben.
En het is inderdaad een aflopende zaak, dat kan eigenlijk ook niet anders.
De dierenarts kon er verder ook niets meer aan doen.
Het zit bijna vanaf haar oksels tot haar liezen zegmaar, en om dat helemaal open te leggen voor een operatie zou ze misschien niet kunnen hebben en alsnog overlijden.
Daarnaast zit het ook in haar lymfeknopen, en vanaf daar is het al helemaal uitgezaaid.
De dierenarts gaf haar ongeveer nog een half jaar.
In mijn ogen is dat nog genoeg om nog van haar te genieten.
En mocht het ineens écht heel erg achteruit gaan (dat ze ook merkbaar pijn heeft) kunnen we dán altijd nog beslissen om haar te laten inslapen.
Ook als één grote tumor knapt (zo zei de DA) is het verstandig om haar dan direct in te laten slapen, omdat dat dan overal uit gaat en gaat ontsteken en dat kun je zo'n beestje simpelweg niet aan doen.
Ik hoop dan maar dat ze het nog dat half jaartje volhoudt met een pijnloos leven (momenteel heeft ze alleen merkbaar pijn als je echt aan de bulten komt), en dat wij die tijd nog van haar kunnen genieten.
We hebben wel nog 4 andere katten, maar dat zijn echte buitenbeesten. Die komen wel op je schoot zitten maar echt knuffelen is er niet bij. Met Olla kun je gewoon alles doen wat je wilt.
Eerst vond ze het heerlijk om over haar buik gekroeld te worden, nu kan dat dus niet meer.
Verder vind ze het nogsteeds lekker als je over haar hele rug krabt. Katten vinden het vreselijk als je tegen hun haren in aait, maar Olla geniet daar merkbaar van, helemaal spinnen enzo