Volgens mij kan je dinosaurus best eten. Net zoiets als kikkerbilletjes alleen heb je er een tikkie grotere kluif aan.quote:
Nou ik heb een uurtje of 8 min of meer geslapen/gedoezeld. Filmpje gekeken, dus op zich aardig, maar ik begin nu wat suf te worden (om niet heel hip jetlag te zeggen)quote:Op donderdag 10 juni 2010 11:02 schreef Joene het volgende:
Heb je die vlucht vanuit dat pleuris China een beetje doorstaan ?
Ik wil maar gewoon weer zo snel mogelijk in een normaal ritme komen. Morgen gewoon weer werken.quote:Op donderdag 10 juni 2010 11:08 schreef Joene het volgende:
Ahja , gewoon 3 blikken redbull , en je ken er weer ff tegen !
Vanavond 23:00 bedoel jequote:Op donderdag 10 juni 2010 11:11 schreef Joene het volgende:
Dat zeg ik redbull of koffie opblijven tot vanavond 21 uur en morgen idd lekker werken !
Ook voor jou twee dino's voor je post:quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:06 schreef UIO_AMS het volgende:
Wat een onbestemd gevoel vandaag. Ontzettend blij dat we eindelijk van Balkenende zijn verlost, ontzettend triest dat Geert 24 zetels heeft gekregen. Kennelijk zijn we toch een heel dom land. In ieder geval woon ik niet in de domste provincie van NL. In vrijwel elke gemeente van Limburg is de PVV de grootste.Nooit geweten dat daar veel moslims wonen.

.
Ik zie die hele dino's niet...quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:19 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ook voor jou twee dino's voor je post: [ afbeelding ][ afbeelding ].
Ik zeg het is een glorieuze dag.quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:06 schreef UIO_AMS het volgende:
Wat een onbestemd gevoel vandaag. Ontzettend blij dat we eindelijk van Balkenende zijn verlost, ontzettend triest dat Geert 24 zetels heeft gekregen. Kennelijk zijn we toch een heel dom land. In ieder geval woon ik niet in de domste provincie van NL. In vrijwel elke gemeente van Limburg is de PVV de grootste.Nooit geweten dat daar veel moslims wonen.
"New decade" toen ik 'm selecteerde, maar nu gewoon "nieuwe lay-out". Inderdaad een alpha versie. Werkt heel fijn.quote:
Jammer dat het zo regent door de opwarming van de aarde door alle moslimimmigranten, maar anders was het een mooie dag geweest om je spijkerlaarzen aan te trekken en een lekker potje te gaan marcheren door de binnenstad.quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:36 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik zeg het is een glorieuze dag.
Ik heb hem teruggezet.quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:36 schreef NJ het volgende:
"New decade" toen ik 'm selecteerde, maar nu gewoon "nieuwe lay-out". Inderdaad een alpha versie. Werkt heel fijn.
De preview ziet er goed uit inderdaad, zo op het eerste oog al stukken beter dan de bagger.quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:36 schreef NJ het volgende:
"New decade" toen ik 'm selecteerde, maar nu gewoon "nieuwe lay-out". Inderdaad een alpha versie. Werkt heel fijn.
Ah alweer een verkapte godwinquote:Op donderdag 10 juni 2010 14:41 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Jammer dat het zo regent door de opwarming van de aarde door alle moslimimmigranten, maar anders was het een mooie dag geweest om je spijkerlaarzen aan te trekken en een lekker potje te gaan marcheren door de binnenstad.
Dit dus een zege , mn dorpje blijft vrij van moslimsquote:Op donderdag 10 juni 2010 14:36 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik zeg het is een glorieuze dag.
Sarcasme werkt niet zo goed op jou, hè?quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:45 schreef Swetsenegger het volgende:
Ah alweer een verkapte godwinHet begint een beetje treurig te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |