Ik niet over rtl 5 maar over gomi.quote:Op zondag 6 juni 2010 22:39 schreef iBenny het volgende:
[..]
ik zit hier helemaal geshockeerd te kijken
Door de actie van Gomi netquote:Op zondag 6 juni 2010 22:39 schreef Tha_Erik het volgende:
Jongens, leg eens uit, waarom zijn we in shock?
Goh, verrassend he, dat je niet tegen een vrouw moet zeggen dat ze corrigerend ondergoed moet gaan dragenquote:Op zondag 6 juni 2010 22:38 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Tombo's soort? Riskant. Voor je het weet zit je huilend in een hoekje omdat je per ongeluk iets verkeerds zegt
...
Niet als je niet de hele dag wilt stuiteren neequote:Op zondag 6 juni 2010 22:38 schreef JJH het volgende:
[..]
Een meet? Ik ben heel goed met meets.
Het schijnt dat je me alleen geen koffie moet laten zetten....
quote:Op zondag 6 juni 2010 22:40 schreef tombolafan het volgende:
Goh, verrassend he, dat je niet tegen een vrouw moet zeggen dat ze corrigerend ondergoed moet gaan dragen
Ja maar ik heb even gemist wat er nou aan de hand wasquote:
Wat bewaar jij allemaal op het toilet?quote:Op zondag 6 juni 2010 22:40 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb een gedeelte van het kleine kamertje op geruimd... echt te grappigKwam een hele leuke foto tegen van mij en Eva. Kennen jullie die nog?
quote:
Okee, wat was daar zo heel verschrikkelijk aan?quote:
Erik dus welquote:Op zondag 6 juni 2010 22:41 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]![]()
Ik zeg zulke dingen nooit, wees niet bang.
Het zit je wel hopog hè? Dat ondergoed? D:quote:Op zondag 6 juni 2010 22:40 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Goh, verrassend he, dat je niet tegen een vrouw moet zeggen dat ze corrigerend ondergoed moet gaan dragen![]()
Hahaha nee niet de wcquote:Op zondag 6 juni 2010 22:42 schreef Marlalala het volgende:
[..]
Wat bewaar jij allemaal op het toilet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 06-06-2010 22:43:21 ]
Ineens een Romeo en Juliet, Brooke en Ridge, Ludo en Janini uitbarsting van heb ik jou daar.quote:Op zondag 6 juni 2010 22:42 schreef tombolafan het volgende:
[..]
[..]
Okee, wat was daar zo heel verschrikkelijk aan?
Willen wij dat wel horenquote:Op zondag 6 juni 2010 22:42 schreef Marlalala het volgende:
[..]
Wat bewaar jij allemaal op het toilet?
Dat is als je doet alsof je bingo hebt maar dat niet hebtquote:Op zondag 6 juni 2010 22:42 schreef D. het volgende:
[..]
Valse?
Is dat hetzelfde als een illegale, of zitten er 'verkeerde balletjes' in?
quote:Op zondag 6 juni 2010 22:42 schreef D. het volgende:
[..]
Valse?
Is dat hetzelfde als een illegale, of zitten er 'verkeerde balletjes' in?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |