Leuke, beschaafde vent . Daar kun je mee voor de dag komen als minister-president.quote:
Dat is inderdaad Nederland.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 20:06 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Leuke, beschaafde vent . Daar kun je mee voor de dag komen als minister-president.
VVD![]()
Erg benieuwd naar de coalitie. Zal wel even duren voor dat allemaal rond is, en liters water bij de wijn gedaan, en partijen waarvan je nooit gedacht had dat ze samen zouden werken nu gebroederlijk met de koningin op het bordes staan.
Liever iemand die nog wat jaren vooruit kan dan iemand die op dementerende leeftijd isquote:Op zaterdag 5 juni 2010 23:09 schreef Zith het volgende:
Liever een ex-burgermeester dan een ex-Personeelszaken assistent
Die zou je krijgen wanneer Rutte een van de fossielen van de VVD naar voren schuift, ik noem een Opstelten een Kroes of een Wiegel.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 23:10 schreef 08gnoT. het volgende:
[..]
Liever iemand die nog wat jaren vooruit kan dan iemand die op dementerende leeftijd is
Wat een onzin toch weer, ik ben dus wel eens op wat bijeenkomsten geweest van de VVD en dat zijn gewoon normale mensen. Niet mensen die 200k of meer verdienen, dan kom je natuurlijk ook niet aan 35000 leden.quote:Op zondag 6 juni 2010 10:55 schreef Rosite het volgende:
Rutte hoeft niet gesteund, dat doet de welgestelde toplaag van Nederland al met hun macht en poen.
Ik zou de optie open houden dat je spoken zie en dat het Nyfer onderzoek voor meerdere interpretaties geschikt is. Mij viel bijvoorbeeld de zeer slechte score van D66 op. VVD scoorde ook bij het 1,5 keer modaal gezin prima, zij gingen er duidelijk op vooruit, waarschijnlijk als gevolg van enkele belastingverlagingen.quote:Op zondag 6 juni 2010 10:55 schreef Rosite het volgende:
Gisteren viel me in het RTL journaal op dat Frits Wester, die aan het woord kwam over dat Nyfer-onderzoek heel subtiel niet de waarheid erover zei en weer Rutte zat te promoten door te liegen. Ik word er misselijk van. Wat speelt die Wester een kwalijke rol in deze strijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |