Nee.quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:27 schreef Mr.Chandon het volgende:
Maar waar het om gaat is: als ik de gegevens opvraag van zo'n bedrijf, zien zij dan wie het opgevraagd heeft? Je moet immers eerst een inlognaam etc aanvragen.
Nee, in onze debiteurenbestand hebben we nog aardig wat geld openstaan, en we willen nu een risicoprofilering maken. Dus willen we kijken welke bedrijven we qua betalingsruimte moeten inkorten e.d. door middel van kijken of ze een gezonde jaarrekening hebben.quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:44 schreef Wijnbo het volgende:
Je wilt zien of het bedrijf waar je werkt bijna failliet is?
Qft. En vooral kleine bedrijfjes kunnen zo maar van "gezond" naar failliet gaan in een tijdsbestek van 3 maand ongeveer.quote:Op donderdag 3 juni 2010 17:21 schreef postman het volgende:
De meeste, voornamelijk kleine bedrijfjes hebben hun jaarstukken over 2009 nog niet gedeponeerd. Dus de informatie die je zult krijgen is gedateerd, en de vraag is of je er dan wat aan hebt om een actueel risicoprofiel te maken.
En dat gaan jullie zelf doen? Er zal tal van bedrijven (Graydon bv.) die de profielen reeds hebben en tegen een geringe vergoeding toesturen. Scheelt eenhoop werk, je hebt completere informatie en een analyse van iemand die het dagelijks doet.quote:Op donderdag 3 juni 2010 17:00 schreef Mr.Chandon het volgende:
[..]
Nee, in onze debiteurenbestand hebben we nog aardig wat geld openstaan, en we willen nu een risicoprofilering maken. Dus willen we kijken welke bedrijven we qua betalingsruimte moeten inkorten e.d. door middel van kijken of ze een gezonde jaarrekening hebben.
Als je slechts de jaarstukken van 2008 hebt, gaat het dus om bijna 1,5 jaar. En met de beperkte informatie in de publicatiestukken is het maar de vraag of je goed de kredietwaardigheid van een onderneming kunt beoordelen. Het zegt wel iets maar lang niet alles. een winst en verliesrekening en kasstroomoverzicht ontbreken bijvoorbeeld al.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 08:59 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
Qft. En vooral kleine bedrijfjes kunnen zo maar van "gezond" naar failliet gaan in een tijdsbestek van 3 maand ongeveer.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |